999 rezultate për

buongusto

Ndahet nga jeta kompozitori dhe këngëtari italian (FOTO LAJM) Këngëtari dhe dhe kompozitori italian Fred Bongusto ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 84 vjeçare. Këngëtari nj