999 rezultate për

bunkerit

Juve kundër “bunkerit”, çfarë thotë historia për rezultatin "3-0" Juventusi po i afrohet shpejtë asaj që është një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit të tij. Ekipi bardhezi, në fa
Brenda bunkerit bërthamor amerikan (VIDEO) Një video e cila është duke qarkulluar në internet tregon në detaje se si duket bunkeri luksoz anti bërthamor i ndërtuar
Pas "bunkerit" Rama blen sërish tokë në Surrel (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka ditur gjithmonë t'a ruajë "paranë dhe luksin" larg medias, duke ruajtur profilin e një kryemini
Ndodh në Britani, mijëra rrënjë kanabisi në bunkerin bërthamor Policia britanike ka gjetur me mijëra bimë kanabisi, me një vlerë prej 1 milion stërlinash, në një bunker nëntokësor bër
Zbulohet "parajsa" e kanabisit në bunkerin bërthamor në Britani (FOTO LAJM) Policia britanike zbuluar mijëra bimë kanabisi në një bunker nëntokësor bërthamor të ndërtuar në vitet 1980 për të streh
Brenda bunkerit luksoz anti “apokalips” të ndërtuar në SHBA (FOTO LAJM) Pas kërkesave të mëdha për ndërtimin vendstrehimeve të sigurta në rast të fatkeqësive apo ndonjë sulmi bërthamor, publik
Publikohen pamjet sekrete të bunkerit të Winston Churchill (FOTO LAJM) Për herë të parë janë bërë publike fotografitë sekrete të bunkerit ku qëndronte Kryeministri i Britanisë së Madhe Winsto
I vunë flakën bunkerit në 8 dhjetor 2015, nën akuzë 8 protestues Lidhur me djegien e bunkerit-simbol pranë Ministrisë së Brendshme, sot Prokuroria ka vënë nën akuzë tetë nga mbështetësi
Ja si do të duket bunkeri-muze tek Ministria e Brendshme Pavarësisht restaurimit të bunkerit, gjurmët e djegies së bunkerit do të ruhen. Artan Shkreli ka postuar fotografi pë
Kreu u FRPD mburret me shembjen e bunkerit të vjehrrit, e fejuara e tij ironizon (FOTO) Ndërsa kreu i sapozgjedhur i FRPD-së, Belind Këlliçi është mburrur me aktin e djegies së bunkerit të prezantuar muaj më
Brenda bunkerit që u shkatërrua nga opozita (FOTO LAJM) Këto foto tregojnë sesi u shkatërrua bunkeri pranë Ministrisë së Brendshme nga ana e protestuesve opozitarë. Bunkeri
Ja tymi që doli sot pas djegies së bunkerit Kjo është një foto e fiksuar nga lart, ku shihet tymi që del pasi protestuesit e PD-së i vunë flakën bunkerit pranë Mini
SHËNIM/ Kujt i çoi mesazh Basha me simbolikën e prishjes së bunkerit? Nga Albeu.com Kur Partia Demokratike iku nga pushteti në verën e vitit 2013 ajo kishte shkaktuar një të çarë të
Ja si u rrënua bunkeri (FOTO) Sot rreth orës 13:00, turma u zhvendos drejt Ministrisë së Brendshme, ku ndodhej instalacioni i bunkerit. Një grup të ri
Djegia e bunkerit të komunizmit Nga Dionis Xhafa – Tiranë, 8 dhjetor 2015. Dita e Rinisë. Partia Demokratike ka vendosur të zhvillojë protestën e
Kur ikën protestuesi i fundit Rama kthehet i qetë në Kryeministri (VIDEO) Pasi është siguruar se protesta e PD ka përfunduar para Kryeministrisë, Rama është kthyer sërish në godinë. I shoqëruar
I vihet flaka bunkerit, të rinjtë në sulm për ta shembur (FOTO LAJM) Pasi i kanë vënë flakën bunkerit pranë Ministrisë së Brëndshme, protestuesit janë kujdesur deri në detaj, ndërsa kanë sh
Bunkerit i vihet flaka, Basha bën fotografi Lulzim Basha se bashku me Berishen është zhvendosur bashkë me turmën drejt bunkerit. Ndërsa turma është mjaft e zemëruar
Turma nis të shkulë bunkerin, policia nuk e mbron Pas fjalës së mbajtur nga kreu i PD, Lulzim Basha, shumë prej protestuesve janë bashkuar në turmë dhe janë drejtuar drej
Brenda bunkerit të miliarderëve (VIDEO) "The Oppidum", ndyshe bunkeri më i madh i miliarderëve në botë është vendosur në zemër të Çekisë. Në pamje të parë ng