999 rezultate për

bunjaki

Askush nuk po pranon ta drejtojë Kosovën Legjenda gjermane Lothar Matthaeus ka mohuar të mërkurën mundësinë që të marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës në f
Ish-tranjeri italian i Udineses kërkon ta drejtojë Kosovën Rodolfo Vanoli dhe do të dëshironte të drejtonte Përfaqësuesen e Kosovës në futboll. Tekniku italian të martën ka kon
​Bunjaki: Jemi gati për Finlandën Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se janë gati për ndeshjen ndaj Finlandës, pavarësisht se k
Bunjaki befason të gjithë: Ja pika më e dobët e Kroacisë Albert Bunjaki ka deklaruar se konkurrenca e fortë mund të jetë pika më e dobët e Kroacisë Përzgjedhësi i Kosovës, Al
Bunjaki: Kroacia e fortë, por besojmë... Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, e ka pranuar se do të jetë shumë e vështirë përballja me Kroacinë, por beson në befa
Cili futbollist i Kosovës po kërkon largimin e Bunjakit? Humbja e katërt radhazi e Kombëtares së Kosovës në kualifikueset për Kampionatin Botëror ndaj Islandës, i ka lëkundur se
Ja çfarë thotë Bunjaki pas humbje së radhës së Kosovës Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki beson se skuadra e tij ka luajtur shumë mirë dhe insiston se kjo skuadër ka një të ar
Formacionet zyrtare, Kosova – Islanda Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Kosovës e Islandës Kosova dhe Islanda do të përballen në ”
Çfarë shqetësimi ka Bunjaki para ndeshjes me Islandën? Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, është në dilemë të madhe para ndeshjes me Islandën, sa i përket formacionit startues
Bunjaki: Ja 3 problemet që ka Kosova para ndeshjes me Islandën Albert Bunjaki ka treguar tre problemet që ka Kombëtarja e Kosovës, para ndeshjes me Islandën në kualifikimet për Kupën
Ja çfarë thotë Albert Bunjaki për humbjen e Kosovës nga Turqia Albert Bunjaki ka folur për humbjen 2:0 të Kosovës nga Turqia, në kualifikimet për Kampionatin Botëror. Përzgjedhësi
Kosova 3 prurje të reja në sfidën ndaj Turqisë Pas dy humbjeve tw thella në eliminatore, përfaqësuesja e Kosovës ka nevojë akoma për ndihmë nga të gjithë për të kaluar
Ja çfarë tha Bunjaki pas humbjes nga Ukraina Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka thënë së Kosovës po i mungon fati. “Ne kishim rast të mirë përmes Milotit, dhe
Lum kritikash ndaj Albert Bunjakit pas humbjes me Kroacinë Humbja e thellë kundër ndaj Kroacisë nuk është kapërdirë në Kosovë. Kjo ka bërë që të vërshojnë kritikat ndaj trajnerit
Bunjaki: Do të përmirësohemi Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ende mendon se vendimin e tij për të hedhur në fushë më shumë mesfushë
Bunjaki: Gati për Kroacinë Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se janë gati të luajnë kundër një kombëtare të fortë sikurse Kroacia. Sip
Bunjaki i dërgon një mesazh Januzajt Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka thënë se nuk do të mundohen më që ta bindin Adnan Januzajn, por ai e ka gjithnjë
Ja 10 yjet që mund t'i bashkohen ende Kosovës (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës këtë muaj zhvilloi ndeshjen e parë zyrtare, ku u përballë me përfaqësuesen e Finlandës, pwr kual
Kosova në udhëkryq, 6 futbollistë presin "ok-in" nga FIFA Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se është i shqetësuar me faktin se ende nuk e di nëse do t’
Bunjaki nis misionin në Angli, ja kë do të ftojë Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ndodhet në Angli. Gazeta kosovare "Gazeta Olle" shkruan se shkruan