999 rezultate për

bundesligĂs

Vazhdojnë lajmet e mira për Dortmund, pas Haaland në stërvitje rikthehet dhe Reus Borussia e Dortmundit në festë për kapitenin e saj. Marco Reus është rikthyer në stërvitje pas plot 4 muajsh dhe mund t’
Wolfsburg mund Schalke 04, kështu mbyllen takimet e Bundesligas Pesë takimet e Bundesligas sapo janë mbyllur. Në këto ndeshje ajo që u vu rë ishte fitorja e Wolfsburgut ndaj Schalk
Lewandowski thyen rekordin më të madh në historinë e Bundesligas Bayern Munich triumfuan edhe ditën e djeshme si mysafirë Hannoverin me rezultat të pastër 3-0. Një prej golashënuesve
Ylli i Bundesligas dënohet katër muaj Ylli i Bayer Leverkusen Hakan Calhanoglu është dënuar me katër muaj dhe gjobitur me 100 mijë euro nga FIFA për shkelje t
Rojo i thotë “Po” Bundesligas Schalke ka shprehur interesim për të transferuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Marcos Rojo. Thuhet se kryetrajner
Fillon edicioni i ri i Bundesligas Me ndeshjen mes dy kampionëve të fundit Baern - Volfsburg sonte në orën 20 e 30 minuta fillon edicioni i ri Bundes Ligës