999 rezultate për

bumci

E paprecedent, çfarë e nxorri nga kontrolli Aldo Bumçin në "Opinion" (VIDEO) Aldo Bumçi ka shpërthyer mbrëmë gjatë emisionit "Opinion" si rrallë më parë duke pasqyruar edhe tensionin që është aktua
Taulant Balla kapet mat duke votuar në emër të Aldo Bumçit? (FOTO LAJM) Taulant Balla duket se ka patur angazhime të tjera ndërkohë që deputetët e PD-së ishin duke u përplasur me gardistët në
Ngushtohet rezultati në Lezhë, PD-PS kokë më kokë Jane numeruar 11 kutite e para ne Lezhe. PS dhe PD duken shume afer njera tjetres. Keshtu rezultati eshte si vijon: P
Bumçi sulmon Mogherinin: S’pranojmë askënd të vijë të na japë leksione Opozita nuk pranon leksione nga asnjë përfaqësues i huaj, i cili nuk përfaqëson qëndrimet e BE, por të tijat personale.
Protesta e opozitës në ditën e 8, Bumçi: Rama kujton se me kulaç e kërbaç do të… Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e 8 të saj dhe pas thirrjeve të kreut të demokratëve Lulzim Basha ditën
Bregu flet për “sherrin” me Bumçin: Lamë nam në Bruksel Ish-Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, ka vlerësuar rekomandimin e Komisionit Europian për hapjen e negociatave për
Hapja e negociatave me BE, Bregu dhe Bumçi debatojnë në Bruksel (VIDEO) Shqipëria pritet të marrë nesër datën e hapjes së negociatave pas sugjerimeve pozitive të Komisionit për Asociim dhe Sta
Negociatat me BE-në/ Zbardhet debati mes Bumçit dhe Bregut në Bruksel (VIDEO) Nënkryetari i Delegacionit shqiptar në Komitetin Parlamentar të Stabilizim Asocimit BE-Shqipëri, Taulant Balla, me anë t
Rama në Serbi/ Bumçi sherr me Daden në Komision, ja debati Ish¬ministri i Jashtëm, Aldo Bumçi, i cilëson marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Kosovës në krizë dhe për këtë fakt ka fajë
Deputeti ia merr këngës: Malet me blerim mbuluar nga hashashi Çështja e drogës tashmë jo vetëm është kryefjalë e ditës, por nuk mungojnë edhe batutat për këtë çeshtje. Një vemëndje t
Aldo Bumçi: Kryeministri përfaqëson mafian e betonit (VIDEO) Aldo Bumçi ka folur rreth "përplasjes" mes Erion Veliajt dhe Bujar Nishanit. Ai tha se Nishani po mbron protestuesit
Aldo Bumçi: Koço Kokëdhima, pronari i jugut Deputeti i PD-së Aldo Bumçi tha se Koço Kokëdhima është pronari i jugut. “Askush nuk ka asnjë të drejtë në jug, vetëm
Gafa e ministrit Bushati, thërret në një takim Izraelin dhe Palestinën Ish-ministri i Jashtëm, Aldo Bumçi, ka deklaruar dje gjatë mbledhjes së Komisionit të Jashtëm të Kuvendit se ministri ak
Ristani dhe Bumçi në sulm për shembjen e Kishës në Dhërmi PD ka marrë edhe sot situatën në kontroll lidhur me prishjen e kishës në Dhërmi. Kanë qënë Arben Ristani dhe Aldo Bumçi
Aldo Bumçi shpjegon shkaqet e humbjes së PD-së Zgjedhjet lokale përfunduan me një rezultat aspak të lakmueshëm për PD-në, ndërsa tashmë do të duhet të gjenden dhe anal
Bumçi: Nga makina ime s'dalin kriminelë, po vendoset terrori në Lezhë Lidhur me akuzat hedhur në drejtim të Aldo Bumçit sa i takon incidentit të djeshëm, ai është shprehur sot se askush nuk
Bumçi ngatërron 21 janarin me 21 qershorin Deputeti demokrat Aldo Bumçi ka ngatëruar sot gjatë një fjalimi në Kuvend 21 janarin me 21 qershorin. Kjo gafë ka marrë
Bregu-Fleckenstein: Qeveria nuk po respekton të Drejtat e Njeriut Kryetarja e Komisionit për Integrimin Europian, Majlinda Bregu, së bashku me nënkryetarin e Komisionit për Politikën e J
Bumçi: Shqiptarët të tregojnë vetëpërmbajtje, Serbia përgjegjëse për kthimin e normalitetit Me anë të një reagimi për shtyp, deputeti i Partisë Demokratike Aldo Bumçi tha se autoritetet serbe kanë përgjegjësi për
Bumçi: Serbët nuk dëshmuan vizion europian, dënojmë dhunën Sipas PD, serbët nuk arritën që të dëshmonin një vizion europian, kjo referuar ndjeshjes së djeshme. Me anë të një dekla