Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
999 rezultate për

bulqiz

E rëndë! Gruaja nga Bulqiza humb trinjakët pasi spitali nuk kishte mjekë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në spitalin e Bulqizës, ku raportohet se një grua shtatzënë ka humbur fëmijët e saj pasi
I zhdukur pa asnjë gjurmë, fëmijët e gruaja kërkojnë bulqizakun Familjarët humbin kontaktet, shpallet i zhdukur 32-vjeçari nga Bulqiza. Familja e Artur Lleshit, banor i fshatit Zogjaj,
I vunë tritol në makinë, kush është biznesmeni nga Bulqiza Një automjet ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në lagjen "Minatori" në Bulqizë. Shpërthimi ka qenë i fortë por fatmirës
Blindohet Bulqiza, forcat e rendit krehin zonën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Bulqizë. Burime për albeu.com bëjnë me dije se në një makinë me
5 mijë lek në muaj, mjerimi ulet këmbëkryq në familjen bulqizake Një familje me 8 anëtarë jeton me vetëm 5 mijë leke në muaj në një kasolle në fshatin Çerenec të Bulqizës. Qemal Varg
Në kërkim ndërkombëtar, kapet mat bulqizaku i rrezikshëm Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të autoriteteve italiane është vënë në prangat e policisë së Bu
I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i mbytur në kanal bulqizaku Një shtetas është vënë gjetur i vdekur nga bashkëshortja e tij në një kanal vaditës. Viktima rezultonte i humbur pre
Tentuan të ekzekutojnë bulqizakun, në kërkim tre autorët Pak ditë më para në Bulqizë u krye një atentat ndaj një 28-vjeçari. Ditën e sotme policia bëri me dije se ka zbuluar
Alarmohet Bulqiza nga të shtënat e armëve, flitet për përplasje bandash Në fshatin Pelazhi në Bulqizë raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri kundrejt një automjeti të tipit Land Rover
Vajza denoncoi bulqizakun për përndjekje dhe dhunë, ai tha se do fejoheshin Një vajzë 20 vjecare me origjinë nga Dibra por që studionte në Strugë ka denoncuar ish-të dashurin e saj nga Bulqiza, se
Goditi me mjete të forta 49-vjeçarin, arrestohet bulqizaku Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia në Bulqizë pasi ka goditur një person me mjete të forta në kokë. Ulvi Cami,
Iu bë atentat mes Tiranës, bulqizakut për pak i merret jeta për një “fërkim gomash” Vetëm 4 ditë më parë në “Komunën e Parisit” ndodhi një atentat ku për pak i mori jetën një të riu nga Bulqiza. Shkak
I shpëtoi atentatit, ky është i “forti” i Tropojës që tentoi të vriste bulqizakun Ditën e sotme policia arrestohet Dejvis Rrustemaj 26-vjeç, nga Tropoja. Ai akuzohet se është arrestuar pasi tentoi
Atentati ndaj bulqizakut, shkak dyshohet një sherr në sheshin “Skënderbej” Policia ka shpallur në kërkim 4 të rinj të cilët akuzohet si autorë të dyshuar për atentatin e bërë ndaj 24-vjeçarit nga
Shpallet në kërkim bulqizaku, tenton t’a përdhunojë maqedonasen në tualet Një i ri shqiptar është shpallur në kërkim pas një denoncimi në Policinë e Dibrës nga një shtetase maqedonase. 36-vj
Tërmet i fuqishëm në Shqipëri, tronditet Tirana, Bulqiza, Burreli, Peshkopia Një tërmet i fuqishëm sqapo ka rënë në Tiranë. Lëkundjet që kanë zgjatur disa sekonda kanë qenë shumë të forta. S
Policia u kap 4 thasë më drogë, bulqizakët i përgjigjen më të shtëna armësh Policia e Bulqizës gjatë një aksioni ka sekuestruar 105 kilogram marijuanë, ndërsa ka arrestuar 2 persona dhe një tjetër
Rreh dhe godet policin, arrestohet bulqizaku në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 30-vjeçar nga Bulqiza i cili është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë nda
Vetëvaret në kasollen e bagëtive i moshuari nga Bulqiza Një 70-vjeçar i ka dhënë fund jetës rreth orës 18:00, në fshatin Çerenec i Epërm të Bulqizës, duke u vetëvarur me litar.
Arrestohet 48-vjeçari nga Bulqiza, kërkohej prej 12 vitesh nga Interpoli Një 48 –vjeçar nga Bulqiza, pjesë e bandave kriminale dhe tutor prostitucioni, është arrestuar nga policia Kufitare në S