999 rezultate për

bull

Kumbulla para derbit karikon Romën Marash Kumbulla bëri një hap të rëndësishëm në karrierë në merkaton e verës, duke kaluar nga skuadra e Veronës te Roma.
Në pritje të ëmbël: "Hyrrem" pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e "Hyrremit", në serialin "Sulejmani i madhërishëm", do të bëhet nënë për herë të
LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
Brenda super ditëlindjes së Gjikos, Elita merr vëmendjen me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, festoi ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 3 jana
"Gezuar nga unë dhe bebi", urimi i Elionës me barkun e rrumbullakosur ishte më i ëmbli (FOTO LAJM) Teksa gjithë rrjeti ziente për lajmin e shtatzanisë së aktore Eliona Pitarka, kjo e fundit mbajti qetësinë, por deri më
Merrni shembull nga Adrola, dëshira e madhe që realizoi në 2020 (FOTO LAJM) Adrola Dushi është ndër modelet më të pëlqyera në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku i pëlqen të jetë
Kumbulla "çmend" tifozët e Romës, zgjedh Lorik Canën si idhullin e tij (VIDEO) Me përfundimin e Serie A për këtë vit kalendarik, futbollistët kanë marrë kohën e nevojshme për të shijuar festat e fund
"Jam frymëzuar nga Chiellini, kundër Ronaldos dita më e mirë e jetës sime" Në këto ditë të fundit të vitit 2020, shumë njerëz të famshëm dhe futbollistë po u japin mundësi tifozëve të tyre të bëj
E bullizuar edhe nga mësueset, Nevina rrëfen periudhën e vështirë pasi u shpall "Miss" (FOTO LAJM) Rubrika e djeshme “N’fermë” e emisionit “E diell” solli rrëfime të sinqerta të vajzave të ekranit për përballjen e tyre
Kjo shenjë horoskopi duhet të jetë shembull për të gjithë Të lindurit në shenjën e Bricjapit janë të përgjegjshëm dhe këtë reputacion e kanë ''ndërtuar'' dhe e ruajnë prej një je
Pas Kumbullës, Roma interesohet edhe për Elsi Hysajn Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj thuhet se është bërë cak i Romës për përforcimin e mbrojtjes. Sipas "Gazzetta dello
"Edhe Bullgaria e do Maqedoninë e Veriut në BE" Afrimi i Ballkanit Perëndimor drejt BE-së është vendim i rëndësishëm strategjik për rajonin, por edhe për Unionin, dhe p
Për t'u marrë shembull, dy banorët e vetëm të këtij fshati nuk e heqin maskën Ata janë banorët e vetëm të një fshati të vogël italian, por të dy pensionistët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë kur bëhe
"Maqedonasit urrejnë bullgarët dhe shqiptarët, duan serbët" Zëvendës kryeministri bullgar, Krasimir Karakaçanov, ka lëshuar sërish deklarata provokuese ndaj Maqedonisë së Veriut.
I përgjegjshëm dhe me këmbë në tokë, pse Bricjapi duhet të jetë shembull për të gjitha shenjat? Të lindurit në shenjën e Bricjapit janë të përgjegjshëm dhe këtë reputacion e kanë ''ndërtuar'' dhe e ruajnë prej një je
Në pritje të ëmbël, Eliona tregon për herë të parë barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se
HOROSKOPI/ Do ju vijë një kerkesë që do t’ju turbullojë pak, mos u nxitoni Dashi Tashmë orbita e Marsit, që për të lindurit e kësaj shenje nuk ka qenë aspak e lehtë për t’u duruar, ka përfundu
Bullgaria do t’i dhurojë vaksina anti-covid Maqedonisë së Veriut Maqedonia e Veriut do t’i marrë falas nga Bullgaria dozat e para të vaksinës kundër koronavirusit, bëri të ditur ministr
"Titulli do ishte bukur", Kumbulla: Këtu ka vetëm për të mësuar Marash Kumbulla e ka lënë pas infektimin me Covid-19 dhe është rikthyer përsëri nën urdhërat e trajnerit Fonseca. Mb
U bë nami në rrjet se kaloi semaforin me të kuqe, Alketa Vejsiu kërkon falje (VIDEO) Alketa Vejsiu, është një njeri që e dashuron muzikën. Mund ta shohësh duke kënduar kudo. Veçanërisht në makinë. Është ri