999 rezultate për

bukuroshja

E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e
Shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria 2020", bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
E la se ishte e vjetër, bukuroshja italiane bën të pendohet bosin e Formula 1 (FOTO LAJM) Ajo u nda nga bosi i Formula 1 Flavio Briatore në vitin 2018, pas nëntë viteve martesë. Është fjala për prezantuesen
Kush është Hilda, bukuroshja shqiptare që fitoi reality show-n (FOTO LAJM) "She's On Top" ishte reality show më i fundit i cili i vendosi modelet aspiruese kundër njëra-tjetrës në një seri sfidas
Shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria 2020", bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Partnerja e Boateng provokon fansat: Kush do të stërvitet me mua? (FOTO LAJM) Gruaja e Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta, është një ndër femrat më të njohura dhe vetëm në Instagram, numëron mbi 4.
Georgina nuk ndalet, ekspozon format bombastike nga pushimet me Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez është një ndër personazhet më të komentuer në media. E dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronald
Poza nga plazhi, Oriola ndez edhe njëherë rrjetin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër modelet më të komentuara shqiptare, jo vetëm për pamjen e saj por gjithashtu dhe
Shqiptarja tërheq vëmendjen e gjithë Italisë, fotot e fundit bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur nëpërmjet programit televiziv por duket se ka ndërmend të mos largohet kollaj nga vëmendja. Modelja
Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse. Modelja e njohur Xhesika Berberi kësaj r
Me bikini nga jahti luksoz, fotot provokuese të Alesa Bamit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të shoëbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
E çmendur pas Maradonës, modelja joshëse: Dua t'ju takoj patjetër (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e
Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrësh nuk të vi më në dasëm (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, bukuroshja Adrola Dushi ka folur pa dorashka për jetën e saj personal
E la se ishtë e vjetër, bukuroshja italiane bën të pendohet bosin e Formula 1 (FOTO LAJM) Ajo u nda nga bosi i Formula 1 Flavio Briatore në vitin 2018, pas nëntë viteve martesë. Është fjala për prezantuesen
Partnerja e Boateng provokon fansat: Kush do të stërvitet me mua? (FOTO LAJM) Gruaja e Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta, është një ndër femrat më të njohura dhe vetëm në Instagram, numëron mbi 4.
Mia Kalifa tregon formacionin më të mirë në Premier League (VIDEO) Mia Kalifa, ish-aktorja e filmave për të rritur, braktisi filmat me pullë të kuqe për t’u bërë një prezantuese sportive.
Bukuroshja e "Love Island" harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" hap sezonin turistik, fotot joshëse të bukuroshes (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Ylli televiziv nuk njeh konkurente, 33-vjeçarja godet me fotot bombastike (FOTO LAJM) Javë më parë ajo ishte në qendër të vëmendjes, për shkak se theu masat e marra për shkak të pandemisë koronavisur. Ës