999 rezultate për

bukuroshen

Rashica në fushë e dashura në tribunë, njihuni me bukuroshen e kosovarit (FOTO LAJM) Miliot Rashcia vijon formën e mirë me fanellën e Werder Bremen. Ai realizoi dje golin e barazimit ndaj Bayern Munich në
Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM) Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin. Por
Histori që të bën të qash: Si e shndërroi aksidenti bukuroshen (FOTO LAJM) Një studente ruse juridiku, e cila njihej si “më e bukura e kursit”, ka rrëfyer se si një aksident me makinë, i shkaktua
Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM) E ndërsa në fushat e blerta në këtë periudhë po merr pak kënaqësi, Mesut Ozil mund të ngushëllohet larg futbollit në kra
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Piloti i Moto GP kapet "mat" me bukuroshen misterioze (FOTO LAJM) Ishulli i Ibiza është edhe një herë "vendi i krimit" i zgjedhur nga një sportist vendas për të pushuar. Bëhet fjalë
Ramos feston 6-vjetorin e lidhjes me bukuroshen spanjolle Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos dhe Pilar Rubio së fundmi kanë festuar 6-vjetorin e tyre të lidhjes. Këtë dit
Ju kujtohet Sadna? Çfarë bëhet sot me bukuroshen që çmendi shqiptarët Sara Khan e njohur si Sadna tek seriali indian Bidaai është aktore shumë e njohur në Indi. Në vitin 2007 zgjidhet Mi
Ky ministër dikur urrente refugjatët, sot u dashurua me bukuroshen iraniane Në vitin 2003, ministri norvegjez i Peshkimit deklaronte se “Racat, fetë dhe kulturat e ndryshme nuk duhet të përzihen”,
Kylian Mbappe ndjek në rrjete sociale modelen shqiptare (FOTO LAJM) Zeshkania e bukur u bë e njohur në saje të titullit të vitit 2013, “Miss Idaho Teen USA”. Është fjala për bukuroshen
Ylli i kombëtares së Zvicrës, Bahrami martohet me bukuroshen Lara Gut (FOTO LAJM) Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Bahrami është martuar ditën e sotme me bukuroshen Lara Gut. Lajmin e kanë b
Portieri gjerman martohet me bukuroshen braziliane Rivaliteti mes Brazili dhe Gjermanisë është i madh, por duket se çdo gjë mbetet vetëm në fushë. Portieri i Gjermanis
Me unazë në gisht, futbollisti i Francës afër martesës me bukuroshen 23-vjeçare E dashura e Paul Pogba, ishte në tribunë për të mbështetur mesfushorin ndaj Danimarkës. Por, ajo që ra në sy ishte un
La në hije Marinën, ku e kemi parë tjetër bukuroshen e Top Channel Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
Ed Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marinën (FOTO LAJM) Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
Taulant Xhaka, i përkushtuar ndaj të fejuarës (FOTO-LAJM) Taulant Xhaka po e shijon shumë fejesën e tij me bukuroshen Arbnora ku shpësh herë publikon foto të saj në profilin e ti
Noizy në siklet, prindërit s’i pranojnë bukuroshen në shtëpi Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me
Takimi i zonjave, njihni bukuroshen e martuar me Kim Jong Un (FOTO LAJM) Takimi i sotëm mes liderëve të dy koreve të ndara ishte kryelajmi botëror. Nga ky takim pritet të fillojë edhe faza e ul
Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natë
Drake i jep fund lidhjes me bukuroshen Bella Hadid Reperi Drake, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes me modelen Bella Hadid, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi. B