999 rezultate për

bukuroshe

Tërbohen motrat Vjollca, çfarë bënë bukuroshet e televizionit për 8 mars (VIDEO) 8 marsi është festuar mbrëmjen e djeshme nga të gjithë, përfshirë ëtu edhe VIP-at. Edhe motrat Vjollca nuk kanë ndenj
Vrasje, mashtrim e zjarrvënie, bukuroshet shqiptare që ranë në burg (FOTO LAJM) Të reja, të bukura e me një karrierë të lakmuar, historitë e bukurosheve shqiptare që përfunduan pas hekurave të burgut
Blero prezanton motrën e vogël, një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi duket të jetë njeri me fat pasi rrethohet vetëm nga femra të bukura në jetën e tij. Përveç
Ish-deputeti i PS-së, pre e dentistes bukuroshe që zhvati 900 mijë euro Stomatologia 38- vjeçare, Olesia Duka, e cila u arrestua dy ditë më parë për mashtrim, dyshohet të ketë përvetësuar deri
Mashtroi me 900 mijë euro, 6 padi të tjera ndaj dentistes bukuroshe, mikeshë të deputetit (FOTO & VIDEO) Ka mjaftuar denoncimi i një biznesmeni që prokuroria të kërkojë masën e arrestit me burg për stomatologen Olesia Duka, n
Xhensila i jep përkrahje Kidës për publikimin e këngës së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida dje publikoi projektin e saj të ri. Kënga e saj mbante titullin ''Ti''. Por duke
Deputetja bukuroshe shijon dashurinë me djalin nga Dibra (FOTO LAJM) Reme Lala, është deputetja e PDIU-së. Ajo ka vetëm dy muaj që ka marrë mandatin si deputete në zonën e Dibrës. Por fill
Krizë mes Donaldit dhe Melanias, shkak është kjo bukuroshe (FOTO LAJM) Raportet mes Melanias dhe Donaldit nuk janë aspak të mira pas skandalit të fundit seksual që ka shpërthyer ku përfshihet
Beatrix Ramosaj provokon nga shtrati i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
A e keni parë ndonjëherë motrën bukuroshe të Oriola Marashit? (FOTO LAJM) Sopranoja dhe modelja 21-vjeçare Oriola Marashi po tërheq vëmendjen së fundi në rrjetet sociale, me fotot artistike që p
Icardi harron dhimbjen e interistëve, shijon pushimet me këtë bukuroshe (FOTO LAJM) Interi po kalon një moment krize dhe rrezikon të dështojë sezoni, por për këtë nuk duket se i bëhet shumë vonë sulmuesit
Kush është bjondia bukuroshe e cila zëvëndëson Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë zyrtare kandidimi i Bashkim Finos për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Si rrjedhojë, F
Si rrallë herë më parë, Berisha uron vitin e ri krah zëdhënëses bukuroshe Ish-kryeministri Berisha ka postuar një foto në Facebook duke uruar Vitin e Ri. Në foto Berisha ka pozuar bashkë me
Ministrja bukuroshe serbe që po kërcënon me burg komandantët e UÇK-së (FOTO LAJM) Ministrja serbe e Drejtësisë Nela Kuburovic, ka thënë se Gjykata Speciale do të marrë të pandehur në fillim të këtij vit
Bukuroshet shqiptare pozojnë nën atmosferën e festave (FOTO LAJM) Nga Eliona Pitarka te Alesia Bami apo Morena Taraku, shumë prej vajzave të njohura shqiptare kanë pozuar nën atmosferën
Patjetër duhet të njiheni me këtë bukuroshe amerikane (FOTO LAJM) A ju janë bërë bajat seksbombat e rrjeteve sociale? Atëherë jeni në vendin e duhur. Do t'ju prezantojmë një bukuroshe
Mëngjes i shëndetshëm për moderatoren bukuroshe (FOTO LAJM) Amarda Toska, tashmë nënë e një djali dhe në pritje të fëmijës të dytë, e cila do të jetë vajzë ka publikuar në
A është kjo stjuardesa më e bukur në botë? (FOTO LAJM) "Top SteWardesses" është shndërruar në një nga faqet më popullore të rrjeteve sociale Instagram e Facebook, në të cilat
Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natë
Drake i jep fund lidhjes me bukuroshen Bella Hadid Reperi Drake, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes me modelen Bella Hadid, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi. B