24 rezultate për

bukurine

Leonardo Di Caprio ndėr vite (VIDEO) Aktori amerikan por me origjine italiane, Leonardo Di Caprio, ka lindur mė 11 nėntor, 1974. Di Caprio ėshtė ndėr aktorėt
Vendet ideale pėr tu vizituar (FOTO LAJM) Nė botė ekzistojnė vende tė ndryshme tė cilėt ja vlen qė tė vizitohen nė kohė pushimesh si njė mėnyrė pėr tė njohur sa m
Shikoni bukurinė e artit nė borė (FOTO LAJM) Britaniku Simon Beck, ėshtė personi i cili bėn tė mundur artin nė borė. Ky ėshtė njė individ i cili e pėrdor borėn pėr t
Ujėvarat mė tė bukura nė botė (FOTO LAJM) Ujėvarat janė bukuri qė vetė nėna natyrė ka krijuar. Tė jesh njė vizitor i kėtyre ujėvarave ėshtė pėrvoja mė e bukur qė
Nėnė e bijė tė famshme, nė gen kanė bukurinė (FOTO LAJM) Anxhelina ka pasur ēfarė tė fitojė nga genet e sė ėmės, e po ashtu edhe jeta e saj artistike. Albėrie Hadėrgjonaj nuk sh
Mė mirė e ėma se e bija, Miranda Kerr prezanton nėnėn (FOTO LAJM) Supermodelja Miranda Kerr, duket se bukurinė e ka tė trashėguar nga nėna e saj. 58 vjeēarja Therrese Kerr, me njė buzėqe
Belen Rodriguez e ka bukurinė nė gen Belen Rodriguez dallohet pėr bukurinė e saj, por kjo gjė duket se ėshtė pasuar brez pas brezi, pasi edhe babai ėshtė pėr
Ilary Blasi dhe Francesco Totti, pushime nė Capri (FOTO-LAJM) Fundjavė nė Caprio pėr Ilary Blasi dhe Francesco Totti, tė cilėt kanė qenė tė ftuar nė yahtin e Giovanni Malago, preside
Gjumi i mirė ndihmon shėndetin, ja arsyet Pėr njė jetė tė shėndetshme, ne duhet ti kushtojmė rėndėsinė e duhur orėve tė gjumit. Gjumi na mbron nga sėmundjet, kemi
Mamatė vipe mė tė bukura se vajzat (FOTO LAJM) Nė kohėn e kirurgjisė estetike shumė nėna pėrpiqen t’ja kalojnė vajzave me bukurinė e tyre, ja kush janė disa prej tyre
40-vjeēaret e famshme qė duken si 20 (FOTO LAJM) a cilat janė personazhėt publik mė tė rėndėsishėm nė botė qė i kanė rezistuar kohrave me bukurinė e tyre. 14 femra tė rė
Top 50 talentet mė premtues (FOTO LAJM) Shumėkush mund tė thotė se futbolli e ka humbur disi magjinė e tij vitet e fundit, kjo pėr shkak tė skandaleve tė truki
Miriam Cani, rrezatuese edhe nė ditė me shi (FOTO LAJM) Megjithėse koha kėto ditė ka qėnė jo e mirė dhe tepėr melankolike, falė rreshjeve tė shiut, duket se Miriami e ka ruajtu
S'ka rėndėsi nė ėshtė shqiptar apo i huaj, Agnesa e do titullin Miss Nuk u kėnaq asnjėherė vetėm me kurorat qė mori si Miss Kosova dhe Miss Shqipėria vite mė parė. Agnesa Vuthaj fuqishėm
“Dielli rrotullohet rreth Tokės”, Miss-i heq dorė nga kurora (VIDEO) Nėpėr konkurset e bukurisė, vec paraqitjes shpesh vihet nė testim edhe zgjuarsia, njė gjetje e shumė organizatorėve pėr
Turistė dhe vendas shijojnė bukurinė e sakurės(FOTO-LAJM) Tokio kėto ditė ėshtė pėrfshirė nga mijėra njerėz tė cilėt kanė ardhur posaēėrisht pėr tė shijuar bukuritė qetėsuese dhe
Miss Italia, njė kalendar dhuratė pėr 2013-n (FOTO-LAJM) Imazhe qė tregojnė bukurinė dhe elegancėn e femrave duke filluar qė prej viteve ‘40. Kėto janė njė sėrė fotosh tė Miss I
8 bukuroshet e "Londėr 2012" (FOTO LAJM) Praktikojnė sporte tė ndryshme e pėr kėtė arsye nuk do tė pėrballen me njėra-tjetrėn nė Olimpiadė. Por, nėse do tė n
47-vjeēare, por mahnitėse (FOTO LAJM) Monica Bellucci, edhe nė moshėn 47-vjeēare mahnit me bukurinė dhe natyralitetin e saj. Ajo thotė se pėr bukurinė nuk
Elvana Gjata pėrveē zėrit, shfrytėzon edhe bukurinė Kėngėtarja e mirėnjohur Elvana Gjata nuk rri kurrė nė heshtje, ajo di si tė jetė nė qendėr tė vėmendjes dhe e kėrkuar ng
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.