999 rezultate për

bukurie

Përveç dhimbjes, ja për çfarë mund ta përdorni aspirinën tjetër Përfitimet e aspirinës tejkalojnë lehtësimin e përkohshëm nga ethet dhe kokëdhimbjet. Shumica e njerëzve e dinë se as
Konkurs bukurie në Marok, fiton gomarica I zbukuruar me kurora lulesh, një gomaricë e quajtur Kleopatra, ka argëtuar fshatarët në qendër të Marokut, me performan
5 truke bukurie për vajzat dembele ë kujdesesh për lëkurën është një terapi më vete, por ndonjëherë kërkon shumë kohë. Pikërisht për këtë arsye shumë vajza
"Po mendoj divorcin! Burri im i pasur nuk më jep para për trajtime bukurie" Paratë janë pushtet! Një grua, e cila është martuar me një burrë të pasur po mendon të divorcohet pasi ai nuk i jep para
Nëna e Bleonës akuzon këtë person për rrëmbimin: E vraftë Zoti Në datë 2 prill në emisionin 'Pa Gjurmë' Pasurim Mata, që është babai i Qamile Matës, njëra prej pesë vajzave të akuzuar
Të paditur nga një arsimtare, vartësit e Haskukës nuk denjojnë të shkojnë në gjyq Në Gjykatën e Prizrenit është dhënë fjala përfundimtare në rastin ku mësimdhënësja Bukurie Krasniqi ka paditur Drejtorin
Deklarata e papritur e mamasë së Bleona Matajt: Më kanë kërkuar 20 mijë për ta kthyer (VIDEO) Kanë kaluar 8 vite nga humbja e Bleona Matës vajzës 7 vjeçare . Ajo sot është 15 vjeçe dhe ende nuk dihet fati i saj. Në
Dafina Selimi, fituese e "Best Model Grand Universe 2018" Dafina Selimi nga Skenderaji por që jeton ne Hollandë vazhdon me sukseset e saj. Pas shumë sukseseve nëpër spektakle
Burri me shkuesi e dhunonte, vajza sjell nënën dhe i jep valixhen me para Pas një përralle të bukur, i vjen radha një historie që na ka bërë të qeshim me lot. Rovena erdhi nga Gjermania për t’i
4 sekrete bukurie që çdo femër duhet t’i dijë Dëshironi të dukeni e bukur? Ja disa sekrete më poshtë, të cilat po që se i fusni në funksion do të ju shërbejnë që të d
5 truke bukurie, që jo çdo vajzë do kishte guximin t’i thoshte me zë të lartë! Nuk nuk ka nevojë që të harxhoni shumë para apo orë përpara pasqyrës për t’u dukur të bukur. Ndonjëherë disa këshilla t
Oriola Marashi tregon arsyen e çuditshme pse nuk merr pjesë në konkurse bukurie Oriola Marashi është një nga vajzat që ka shkaktuar më shumë polemika kohët e fundit për shkak të linjave të lakuara dhe
Këtë produkt bukurie flakeni tutje pasi të keni kaluar gripin Edhe pse makijazhi mund të na bëjë të dukemi ''njerëz'' kur jemi me grip ose të ftohur, produktet e bukurisë mund të jen
Zmadhoi buzët në sallon bukurie, 23-vjeçarja përfundon si mos më keq (FOTO LAJM) Një vajzë e re po paralajmëron të gjitha vajzat të cilat duan të zmadhojnë buzët me ndërhyrje plastike se procedura që a
Kërkoi burrë me 100 mijë euro, por në fund 60-vjeçarja e refuzon (FOTO LAJM) Rovena ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan për t’i bërë një surprizë nënës së
Kim Jong braktis raketat për të dhënë këshilla bukurie Lideri i Koresë Veriore Kim Jong-un braktisi bombat nukleare për llak thonjësh dhe buzëkuqë derisa u fotografua në një f
Shihni se si kjo vajzë nga Prishtina vjedh çantën në një sallon bukurie Dje rreth orës 15:00, ka ndodhur një vjedhje. Klientja e një salloni bukurie në Prishtinë, ka vjedhur një çantë e c
Maska bukurie me sodë buke që duhet t’i provoni para se të shkoni në plazh Kujdesi për fytyrën është pjesë shumë e rëndësishme e ritualit të mirëmbajtjes për çdo femër, por jo më pak të përjashtu
Miss Universe Albania 2017, më shumë se kompeticion bukurie Këtë muaj mbahet një aktivitete më të rëndësishme të bukurisë siç është Miss Universe Albania në Pallatin e Kongreseve n
Dentistja pa licencë i heq 9 dhëmbë të shëndetshëm pacientes në Tiranë Ajo quhet Bukurie Saliu dhe jeton prej 27-vitesh në Itali, si çdo emigrante ajo u kthye në Shqipëri për të rregulluar dh