999 rezultate për

bukuria

E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr
Ikonat e modës që nga 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Do të mahniteni nga bukuria e këtyre pemëve (FOTO LAJM) Pemët sjellin oksigjenin që ne marrim, bëjnë hije në tokë në ditët me diell nën të cilat ne shpeshherë strehohemi, disa
Eh ç’bën bukuria! Sa do paguhet Kivanç Tatlitug për një reklamë (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug përveçse një aktor shumë i pëlqyer dhe i suksesshëm, në fillimet e tij ka qenë i angazhuar në modeling.
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Jahti më i shtrejntë dhe më i madh në botë, kryevepër (FOTO LAJM) Manjanti rus, Melnichenko, i cili ka një pasuri prej 13.4 miliardë dollarë e ka quajtur atë “Sailing Yacht A”. Jahti
Nga kontrolli i nyjës së këmbëve e deri te sytë, kështu zgjidhej dikur Miss-i (FOTO LAJM) Bukuria ka marë gjithmonë vëmendje. Konkurset e bukurisë si për vajza ashtu edhe për djem vazhdojnë zhvillohen tashmë në
"Të prish punë bukuria fizike në politike?", Grida jep përgjigjen e papritur Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”. “Grida Duma, duhe
Një gjë e “shpifur” fshihet pas fotove provokuese të këtyre vajzave (FOTO LAJM) Padyshim që vajzat në foto i hedhin gjithnjë footgrafitë me një qëllim: Të mahnisin. Por mesa duket shumica prej tyre
Bukuria i është kthyer në makth kësaj vajze, kërkohet një djalë guximtar (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e buku
Bukuria e kësaj vajzë është mallkim, kërkohet një djalë t'i afrohet (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e buku
Marina ti je?! Shikoni ndryshimin drastik nga operacionet të vajzës së Eli Farës (FOTO LAJM) Bukuria në ditët e sotme është bërë një trend i prekshëm nga çdokush, ku ndonëse kohë më parë vajzat krenoheshin me tipa
Mos u gënjeni nga bukuria e saj, sot ndodhet në burg (FOTO LAJM) Bukuria e kësaj vajze është magjepse por ka tronditur opinionin austrialian pasi ra në prangat e policisë me akuzën për
I mahnitur nga bukuria e Meghan, Harry përlotet në altar (VIDEO) Në këtë momente në St George's Chapel po zhvillohet cermonia martesore e Princ Harry dhe Meghan Markle. Meghan ka m
Princeshë Qajar, simboli i bukurisë: 13 meshkuj vranë veten se ajo i refuzoi Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të shk
Bukuria e katër stinëve në ishullin Kotisaari (FOTO LAJM) Jani Ylinampa është fotograf i natyrës nga një vend i Finlandës. Ai është mjeshtër kur bëhet fjalë të fotografojë nj
Njihni Romeon dhe Zhuljetën nga Tirana, po me një fund tragjik Shekspiri, po të jetonte në Tiranë, Romeon e Zhuljetën do t’i quante Faqebardhi dhe Bukuria. Romeon dhe Zhuljetën i n
Maldive, bukuria e Oqeanit Indian gjatë natës (FOTO LAJM) Oqeani Indian lëshon një dritë të mahnitshme gjatë natës. Mund të dallohet lehtësisht vezullimi i yjeve në ujë. Kj
Deri këtu zgjati edhe bukuria natyrale e Elitës, fansat e akuzojnë për fotoshop (FOTO LAJM) Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin