999 rezultate për

bukura

E bukura e Shqipërisë merr vendimin e madh (FOTO LAJM) Mark Zuckerberg duhet të ndihet i lumtur. Kur shumë përdorues po e braktisin Facbook, një nga gratë më të bukura shqipta
Halla e Noemit përlot me fjalët: E bukura ime nuk jeton më! (FOTO LAJM) Pas disa ditësh luftë me jetën, vajza e vetme e mbijetuar nga familja Preka, humbi jetën. Noemi u nda nga jeta sot, d
Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura Vera Grabocka, një nga regjisoret më të njohura shqiptare është treguar gjithmonë e rezervuar sa iu përket postime me fa
Urimi më i veçantë për bashkëshorten, e bën aktori i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Aktori i Portokallisë, Marin Orhanasi ka bërë një urim mjaft të veçantë për bashkëshorten e tij. Ai gjithnjë e ka shpreh
Ja çfarë fshihet pas fotove të bukura në Instagram! (FOTO LAJM) Sa miq keni parë që kanë postuar në rrjetet sociale një selfie të përsosur dhe keni menduar që ata bëjnë një jetë lukzos
Bisha e OTR në fakt nuk është bisha, por thjesht e bukura (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Më e bukura në Lojërat Olimpike (FOTO LAJM) Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re. Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja
Policia i reagon Rexhep Selimit, thonë ca fjalë të bukura Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me deklarimet e fundit të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me zhvillimet br
''Lëvizjet më të bukura produksioni nuk i filmonte'', rrëfehet Ana dhe Roza Lati Ana Lika, e ftuar në emisionin ''Why Not'' të Rozës ka rrëfyer pakënaqësitë e ''Dance With me''. Ajo ka rrëfyer se k
Të bësh selfie të bukura pa shkop Selfie janë ende në modë, për më tepër që telefonat e rinj që sapo kanë dalë ofrojnë edhe më shumë lehtësira për këto ll
E bukura e Shqipërisë pozon krah Jennifer Lopez (FOTO LAJM) ​Pamja e saj natyrale e liston ndër më të bukurat e Shqipërisë. Ardrola Dushi, Miss Universe Albania është duke
Kur tri femrat më të bukura bëhen bashkë, kështu e nisin ditën (VIDEO) Tek njera-tjetra ato gjejnë mbështetjen për të bërë edhe ato gjëra që të vetme nuk do t'i bënin. Kështu rezultati i
Kjo është dhurata më e bukur që mund ti bësh vetes për ditëlindje (VIDEO) Shpesh herë na ikin gjërat e bukura që ndodhin në ligat e dobëta. Këtë herë duhet të ndalemi në elitën e dytë të futb
Gruaja i tha të ujisë lulet pas vdekjes së saj, vite më vonë zbulohet arsyeja shokuese Kur vdes një njeri i dashur, të mësohesh me humbjen është jashtëzakonisht e vështirë. Megjithatë, herë pas here, kujt
E bukura e Shqipërisë tregon idhullin që e frymëzon (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e shoëbizit shqiptar. Ajo ka disa
Misset ndër vite, çfarë bëhet sot me femrat më të bukura të Shqipërisë? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe
Më e bukura e PD-së? Shihni si reagon Grida Duma kur e kritikojnë për pamjen (VIDEO) Grida Duma është një ndër politikanet shqiptare më “seksi”. E për këtë shkak herë herë është refuzuar të merret seri
Klinsmann tregon me nostalgji kujtimet e bukura me Interin Ish-sulmuesi i Interit, Klinsmann mendon se periudha e tij te Interi do të mbetet një nga periudhat më të ndritshme në k
10 pritjet më të bukura të muajit dhjetor në La Liga (VIDEO) La Liga ka publikuar 10 pritjet më të mira të dhjetorit, teksa kanë kaluar 17 xhiro në Spanjë. Pushimet dimërore ka p