999 rezultate për

bukura

U shpall më e bukura në botë, Bella nis pushimet (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën. Edhe
Si t'i prishni setin fotografik gruas? Ju mëson Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Të bësh poza të bukura për Instagram është një zotësi më vete dhe vetëm vajzat e dinë mundin që kërkohet për një postim
Pse kurrë këto fotografi nuk do të jenë të bukura (FOTO LAJM) Për gjahtarët që nuk e kanë problem të shkojnë e të vrasin kafshët e egra e madhështore në Afrikë, po bëhet gjithnjë e m
"Për inat të Gretës", Eni Koçi dhe e ëma kalojnë ditët më të bukura (FOTO LAJM) Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja
Në zemër të botës së egër, shkrepjet më të bukura që do të shihni sot (FOTO LAJM) Padyshim që natyra mbetet gjithmonë mbreslënëse dhe me plot të reja. Edhe pse shpesh të gjithë ne harrojmë, duhet çd
Të pasmet më të bukura në botë janë braziliane, ju prezantojmë me Miss Bumbum 2019 (FOTO LAJM) Një modele braziliane e “Playboy” u kurorëzua MissBumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Mami i Oriolës i thur vargjet më të bukura, Alketa: Mami kujt je ti? (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka postuar së fundmi në Instagram një foto nga look-u i saj në puntatën e parë të spektaklit të kërcimit “
"Pjesa më e bukur e ditës", Arbana i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padiskutim një nga figurat më të dashura mediatike për cdo grupmoshë. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë
Besi thotë publikisht fjalët më të bukura për Ijen, por fansat nuk e lanë rehat (FOTO LAJM) Aktori e ka publikuar gjithmonë gjyshen e tij në Instagram, saqë ajo tani është shumë e njohur për publikun shqiptar dhe
Ulur në prehërin e tij, Jonida uron me fjalët më të bukura njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon foto ose video të ndryshm
Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh. Këngëtarja bëri edhe vi
“Momenti më emocionues i jetës”, Jonida Vokshi ndan fotot më të bukura të dasmës (FOTO LAJM) Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë
Çantat më të bukura që do t'i shihni kudo këtë sezon (FOTO LAJM) Çantat janë ndër aksesorët më të dashur për gratë. Njësoj si me këpucët, edhe me këto të fundit nuk mjaftohemi ndonjëher
Pas aksidentit, Klajd Haruni ka fjalët më të bukura për miqtë e tij të “Threedots” (FOTO LAJM) Ka gjetur mënyrën më të bukur për t’u uruar shokëve të tij, rikuperimin pas aksidentit të ndodhur rreth dy javë më parë.
Jo vetëm në Shqipëri, politikania jonë shpallet më e bukura në Ballkan (FOTO LAJM) Një ndër politikanet më të komentuara në media është padyshim Duda Balje e cila ka tërhequr shumë vëmendjen me bukurinë
Ndahet nga jeta fotografi i njohur i VIP-ave (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare fotografi gjerman Peter Lindbergh. Ai njihet si fotografi i yjeve të Holliv
5 epitetet më të bukura për Xhensilën, Bes Kallaku surprizon çdo ditë (FOTO LAJM) Bes Kallaku sa vjen edhe na surprizon me dedikimet e tij të përzemërta për Xhensila Myrtezajn! Pas atij për 2-vjetori
Fashionistet e Instagramin na prezantojnë kombinimet më të bukura të shtatortit (FOTO LAJM) Pulovra të ngrohta, xhaketa lëkure, fustane velvet, çizme kastori, çantat e mëdha… Vjeshta është stina e artë e modës, p
"Çmendi" rrjetin me para, armë, makina e vajza të bukura: 17 vite burg për 22 vjeçarin (FOTO LAJM) Një 22-vjeçar me shumë ndjekës në Instagram, i cili mban nofkën ‘Oxygod’ është dënuar me 17 vjet e gjysmë burg. Wyatt