999 rezultate për

bukur

E bukura e Shqipërisë, fansat zhgënjehen nga Adrola Dushi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e "Kënga Magjike 2019". Ardit Gjebrea këtë vit kishte zgjedhur të prezantonte
Kërcënohet me jetë fëmija i bukuroshes ruse, Sulltani tha se djali nuk i ngjan (FOTO LAJM) Policia ruse është duke hetuar një “kërcënim për jetën” për fëmijën e djalit të bukuroshes, Oksana Voevodina. 27-vjeçar
Tirana dhe Durrësi do zbukurohen për festa, Rama: Të rikthehet jeta Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm, në mbledhjen e qeverisë për situatën post tërmetit, kërkoi që Tirana dhe Durrës
Pas dy vitesh fantastike Elis Bakaj mbyll aventurën në Bjellorusi Elis Bakaj duket se ka vendosur t’i japë fund aventurës së tij tek Shaktjor Soligorsk në Bjellorusi. Nëpërmjet një po
S’do ta besoni sa para harxhon në muaj Kylie Jenner në siguri Kylie Jenner harxhon një sasi të madhe parash për sigurinë. Sipas babait të saj, Caitlyn Jenner, Kylie shpenzon rreth
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
Sot "të bukurat e dheut", si dukeshin VIP-at kur nuk i njihte askush (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mund të mos duam të na dalin fotot e dikurshme kur jo çdo gjë shkëlqente. Por për VIP-at, mundësia pë
Roshi vijon me formën e mirë, shënon gol të bukur në Rusi Pas ndeshjeve të Kombëtares Shqiptare, ku Odise Roshi tregoi një formë të shkëlqyer, ka vijuar me formën e mirë edhe në
E thjeshtë por e bukur, brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton (FOTO LAJM) 20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë, por jo nga Washington- i. Në fotot e realiz
6 truke që çdo vajzë adoleshente duhet të dijë për t'u dukur sa më bukur Shumica e këshillave dhe trukeve që shohim në internet u kushtohen grave nga të 20-at e lart, por edhe adoleshentet kanë
"Derbi i kryeqytetit është më i bukuri në botë", Demi dhe Halili: Të zhvillohet në stadiumin "Air Albania" Partizani dhe Tirana do të përballen së bashku në javën e 14-të të Kategorisë Superiore, në derbin e zjarrtë të kryeqyte
Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.
Dikur velina të Fiks-Fare, bukuroshet rrëfejnë jetën luksoze në Los Angeles (FOTO LAJM) Ish-velinat e programit "Fiks Fare", Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, pë
Ushtria e Izraelit në "flakë", vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM) Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Sipas ligjeve në Izra
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Pse njerëzit e bukur lindin vajza? Përgjigjen e jep kjo teori e famshme Mendohet se nëse prindërit lindin djem apo vajza, është thjesht një shans i rastësishëm. Por, jo tamam! Raporti normal i
"Kemi stadiumin më të bukur në Ballkan, vetëm muzika më lart se futbolli" Armand Duka, i ftuar në emisionin “Pressing” në ABC News, të drejtuar nga Gerti Çarçani dhe Einxhel Shkira, ka rezerva p
Bukuritë e nënës natyrë (FOTO LAJM) Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet dhe bëhet më magjike se kurrë. Edhe pse ësht
Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura? Meshkujt jo rrallë ndërpresin lidhjet, madje edhe kur e dinë që vajzën që e kanë pranë i ka të gjitha atributet e femrës
Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO) Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj. Teksa të gjithë u bëmë kuriozë