999 rezultate për

bukoshi

Naser Osmani, Bujar Bukoshi dhe Atdhe Gashi nën akuzë për fondin e 3 përqindshit Para një viti Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj deputetit të LDK’së, Naser Osmani, ish-Kryeministrit në Ekzi
Bukoshi me paret e qytetarëve e shoqëronte drekën me uiski Jack Daniels Ish Zëvendës Kryeministri i Kosovës, Bujar Bukoshi, më 2 prill të 2011 kishte shtruar një drekë të shtrenjtë në restaura
Qeveria ndan sërish mijëra euro për Bukoshin Për herë të dytë Qeveria e Kosovës ka ndarë një shumë të parave për shërimin e Ish-kryeministrin e Kosovës në ekzil, Buj
Vëllai i deputetit të vrarë: Bukosh fol, pse nuk po flet Ish kryeministri i Kosovës në ekzil, Bujar Bukoshi, ka thënë se i ka dëgjuar deklaratat e fundit të Xhavit Halitit, por
Bukoshi shfaqet në Prishtinë me Hashim Thaçin Ish –Kryeministri i Kosovës në ekzil Bujar Bukoshi është shfaqur sot në hapjen e ekspozitës për kontributin e Presidenti
Takim misterioz i Bukoshit me Lushtakun dhe Thaçin (FOTO LAJM) Në takime te ndara, por në të njëjtin vend, dy bashkëpunëtoret e vjetër Bujar Bukoshi e Dardan Gashi, kanë takuar ish kr
Shteti i jep 90 mijë euro Bujar Bukoshit Ish-kryeministri i Kosovës në ekzil, ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-zëvendëskryeministri në Kosovën e pavarur, Buja
Qeveria ndan 30 mijë euro për shërimin e Bujar Bukoshit Qeveria ka ndarë 30 mijë euro për mbulimin e shpenzimeve për shërimin e ish-kryeministrit në ekzil, Bujar Bukoshi. Ve
Enver Hoxhaj emëron Bukoshin këshilltar të lartë Enver Hoxhaj, Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, ka emëruar ish-zëvendëskryeministrin e Kosovës në Qeverinë “Thaç
Bujar Bukoshi: Nuk kam asnjë lidhje me financimin e SHIK-ut (VIDEO) Ish-kryeministri në ekzil i Kosovës, Bujar Bukoshi, ka mohuar të ketë patur lidhje me financimin e SHIK-ut, ashtu siç de
Klosi: Bujar Bukoshi financoi SHIK-un (VIDEO) Ja çfarë thotë për Bujar Bukoshin ish shefi i Sherbimit Informativ Kombëtar të Shqipërisë, Fatos Klosi. Pse u zbehën
Të gjithë bashkë, Rugova, Berisha, Xhaferi, Meksi dhe Bukoshi Kjo është një fotografi e rrallë që është realizuar në vitin 1994, ku duket se prezent është presidenti i djerë i Kosovë
SHBA i ankohej Berishës për Bukoshin: Nxit luftë në Kosovë (FOTO) Shtetet e Bashkuara kanë shprehur shqetësimin e tyre për lëvizjet e Bujar Bukoshit, kryeministrit të shpallur të LDK-së,
Letra e plotë / Ja çfarë i shkroi Gani Beci Bukoshit në vitin 1998 Ish–deputeti Gani Geci, i cili ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në vitin 1998, i ishte drejtuar më një letër
Bukoshi: PDK-LDK ishte alternativë e vetme Njëri nga themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bujar Bukoshi, ka komentuar koalicionin dhe ka pohuar se gjithçk
Bujar Bukoshi, kandidat për kryetar të LDK-së Ish-Kryeministri në mërgim i Kosovës, Bujar Bukoshi pritet të jetë njëri nga kandidatët për kryetar të LDK-së. Sipas Exp
Vajza e Bukoshit punësohet në ambasadën e kosovës në Berlin Vajza e zëvendëskryeministrit të Kosovës Bujar Bukoshi, Shota Bukoshi, është punësuar në Ambasadën e Kosovës në Berlin.
Qeveria paguan Bukoshin edhe për muajt që nuk ka punuar Qeveria paguan Bujar Bukoshin edhe për muajt që ai nuk ka punuar. Ekzekutivi ka vendosur rreth 13 mijë euro tia dergojë
Isa apo “Jezusi” i LDK-së Gjakftohtë në pamje, qëndrim të cilin e ruan edhe kur fillojnë të shpallen rezultatet e zgjedhjeve dhe jo pak parti në v
Bukoshi të përjashtohet nga Qeveria Ndaj deklaratave të Bujar Bukoshit ka reaguar deputeti nga rradhët e PDK-së Berat Buzhala, i cili ka theksuar se në zgje