999 rezultate për

buke

Gruaja rrëfen tmerrin në Siri: Nuk kisha bukë për 7 fëmijët, bëja supë nga bari Sabinella Ayazbaeva i ka pesë fëmijë të vegjël. Ajo vijon kurse të psikologjisë në universitet dhe mban një punë me orar
"Nuk kishim lekë as për bukë thatë", Topalli mesazh prekës për nënën e ndjerë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Jozefina Topalli humbi të ëmën dhe ditën e sotme ajo ka reaguan me një postim të ndjerë kushtuar saj n
Pas "sherrit" Roza-Stresi, reagon Keisi: Unë s'ha bukë nga fama (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Stresi shpërtheu në rrjete sociale kundër Roza Latit dhe shkak u bë intervista e fundit e Rozës tek emi
Receta e bukës së lepurushit që të gjithë e pëlqejnë Kjo është një recetë tipike e Napolit, është bukë briosh shumë e butë, e cila mbushet sipas dëshirës. Është shumë e mirë
5 mënyra të thjeshta si ta ruani bukën për një kohë të gjatë Buka është e përditshme në tryezat tona, prandaj nëse ju nevojiten disa këshilla sesi ta ruani atë më gjatë, jeni në art
Nuk u ngop me bukë e ujë, vajza e viktimës: Tirja më vrau nënën për herë të dytë Një ditë më parë emisioni Stop në Tv Klan publikoi mesazhet e pacientes që humbi jetën nga koronavirusi tek Sanatoriumi,
SMS skandaloze! Pacientja që vdiq i shkruan Tires: Të hënksha m**in, më jep pak ujë! Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa
Është lojtar i rëndësishëm për Pirlon, e ëma: E dashuron Juven, rrinte pa bukë për futbollin (FOTO LAJM) Huan Kuadrado është rikthyer shpërthyes për Juventusin, pasi kaloi COVID-in dhe ishte deciziv në finalen e Superkupës nd
Dy metoda natyrale që qetësojnë brenda sekondave ndjesinë e të përzierave! Helmimi nga ushqimi, udhëtimet e gjata me makinë, shtatzënia, problemet me aparatin tretës mund të shkaktojnë ndjesinë e
E pyetën për përmbytjet, burri nga Shkodra: Më gjeni një grua Shkodra po përballet me përmbytje të shumta, situatë të përsëritur sa herë ka reshje të dendura në vend, por një qytetar
Tërmeti shkatërrimtar në Kroaci, shqiptari nga Hasi shpërndan bukë falas (FOTO LAJM) Një tërmet 6.3 shkallësh goditi sot Kroacinë, ku është shënuar viktima e parë që është një vajzë 12 vjeçare. Menjëher
Për të gjithë ju që s'jetoni dot pa bukën, ja sa feta duhen në ditë Të dhënat e Eurostat tregojnë se shpenzimet e shqiptarëve për bukë dhe drithëra janë shumë të larta në raport me të ardh
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Duhet apo jo ta ruash bukën në frigorifer, përgjigjja përfundimtare Ka aq shumë këshilla nga specialistët për këtë pyetje, sa shpeshherë janë edhe kontradiktore. Siç dihet, frigoriferi ësh
Flet gruaja pasi burri i vdiq në minierë: Kam tre fëmijë të vegjël, nuk kam bukë në shtëpi! 3 shtetas janë gjetur të vdekur në minierë në Selihtë të Dibër. 3 viktimat janë gjetur në orët e para të mëngjesit t
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Basha i përgjigjet Ramës: Ku do e gjejë maskën ai që s’ka lekë për bukë Pas pas konferencës për shtyp të kryeministrit Edi Rama, ka folur në një komunikim me gazetarët edhe kryedemokrati Lulzi
Dëshpërimi i këngëtares shqiptare: 8 muaj pa punë, të dal të shes bukë?! (FOTO LAJM) Janë me qindra artistë, të cilëve u është ndërprerë aktiviteti prej tetë muajsh. Por më shumë këtë po e vuajnë ata artis
Hoti përgjigjet pse e merr bukën me vete: Nuk jam njeri i darkave Kryeministri I Kosovës, Avdullah Hoti, e ka pranuar publikisht se e merr bukën nga shtëpia pasi që sipas tij, asnjëherë
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga