999 rezultate për

bujupi

Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjes
E quajti vajzën e hallës, Ardian Bujupi pranon publikisht lidhjen me Sabrine (FOTO LAJM) Nuk thonë kot se “ku ka zë s’është pa gjë”! Prej muajsh përflitej se Ardian Bujupi është në një lidhje me modelen indian
Të gjithë e njohin si të dashurën e tij, Ardian Bujupi reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh flitet se këngëtari i njohur Ardian Bujupi është i lidhur me një vajzë, e cila ishte modele në këngën e
Do t'ju fiksojë, Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë këngën (VIDEO) Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si "vajzën e keqe"
E dashura feston ditëlindjen, Ardian Bujupi i bën urimin publik (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabr
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu
Ardian Bujupi lë në mes turneun, viziton Shqipërinë dhe jep kontributin e tij (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për familjet që hu
Donika Kadaj Bujupi: Të gjithë na duan, ne do bëjmë Kosovën Kandidatja për deputete nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Donika Kadaj Bujupi, ka zhvilluar takim me banorët e Hajvalisë
"Çika Çika", Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë një arsye të fortë për të festuar Artistët e njohur të skenës shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi, për herë të parë bashkëpunuan së bashku viti
Fansja postoi foton me të në shtrat, reagon këngëtari shqiptar Dy ditë më parë në rrjet u përhapën disa pamje ku këngëtari Ardian Bujupi ishte filmuar nga një fanse e tij, e cila pas
Gruaja që i ndryshon partitë del me libra në dorë Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi bashkë me të rinjtë e partisë së Haradinajt kanë ble libra dhe kanë premtuar se
Donika Bujupi pendohet për aderimin në VV Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Donika Kadaj-Bujupi ka folur për kohën kur ajo u bë pjesë e Vetëven
Ardian Bujupi kërkon nuse, premton dhurata luksoze Këngëtari shqiptar i hitit "Çika çika", Ardian Bujupi është jo vetëm shumë i pëlqyer për këngët e tij të cilat kthehen m
Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Xhensila ka një surprizë Ajo është një nga këngëtaret e dashura për publikun. Fjalën e kemi për bukuroshen brune, Xhensila Myrtezaj, e cila është
Capital T dhe Ardian Bujupi shënojnë edhe një sukses me “Andiamo” (VIDEO) Dyshja Capital T dhe Ardian Bujupi gjatë vitit të kaluar bashkuan forcat për një duet. Bëhet fjalë për projektin “And
Pasi u ratifikua demarkacioni Donika dhe Visari marrin pjesë në një festë U bënë bashkë në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ishte kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, që kishte marrë postin e të parit të p
Donika Kadaj: Nuk është koha të hedhim gaz lotsjellës Donika Kadaj-Bujupi nuk thotë se vetëm ka sakrifikuar për qytetarët e Kosovës kur votoi për kalimin e Marrëveshjes për S
Donika Kadaj jep dorëheqje Donika Kadaj-Bujupi ka dhënë sot dorëheqje nga Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje. Poashtu, Kadaj-Bujupi ka dh
Deputeti i VV-së e provokon Donikën Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë filluar të hyjnë në sallën e Parlamentit. Ndër ta janë edhe deputetët e AAK-së.