999 rezultate për

bufonit

Futbollisti ironizon me Ramën: Ço edhe dy infermierë për nënat e Ronaldos dhe Bufonit (FOTO LAJM) Fantazisti i Teutës, Sherif Kallaku, ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama pas deklaratës së këtij të fundit, se n
Neymar i shpreh dashurinë Leticia Bufonit, shikoni si ja kthen ajo (FOTO LAJM) E dashura e re për Neymar quhet Leticia Bufoni. Ylli i sulmit të PSG-së shkroi në Instagram për të : "Unë të dua e dash