999 rezultate për

buffon

Kjo është pritja fantastike e Buffon në ndeshjen e fundit të PSG (VIDEO) Parisi dje arriti të shënojë fitore kundër Guingampit si mysafir me rezultatin 3-1. Në këtë ndeshje u spikat edhe por
Mesfushori i Juves mund t’i bashkohet Buffonit te PSG Paris Saint-Germaini raportohet se pasi nënshkroi me Buffon është duke shfaqur interesim edhe për mesfushorin e Juventu
Edhe pse 40 vjeç, pritjet e Buffon të lënë pa fjalë (VIDEO) Legjenda italiane, Gianluigi Buffon padyshim që është një nga portierët më të mirë në të gjithë botën. Ai tashmë si
Buffon: Mbappe ka aftësi ‘mbinjerëzore’ Gianluigi Buffon ka pranuar se e ka ndjekur Paris Saint-Germainin në tre vitet e fundit, ndërsa Kylian Mbappen e ka quaj
"Buffon e dinte se Cristiano Ronaldo do të nënshkruante me Juventusin" Agjenti i Gianluigi Buffon thotë se portieri i Paris Saint-Germain ishte i sigurt se Cristiano Ronaldo do të bashkohej m
Gianluigi Buffon falenderon Juventusin Gianluigi Buffon ka falënderuar Juventusin, pasi ka fituar Superkupën e Francës me Paris Saint-Germain. “Edhe pse në
Gianluigi Buffon ndryshon profesion, këndon përpara shokëve të tij (VIDEO) Portieri legjendar Gianlugi Buffon ka nisur aventurën e tij të re me PSG. Ai përveç punës si portier po argëton edhe
Buffon reagon pas paralajmërimeve të trajnerit të PSG Buffon nuk ka bërë një paraqitje shumë të kënaqshme me klubin e PSG dhe ditën e djeshme trajneri i kësaj skuadre, Thomas
Buffon: Jam i fokusuar tek PSG Duket se Gigi Bufon është mërzitur nga pyetjet e shumta për Juventusin, se çfarë po ndodh me klubin italian apo si e she
Trajneri i PSG paralajmëron Buffon: Ka konkurrencë të fortë Buffon ka nisur aventurën e tij me PSG por mesa duket nuk është një fillim i mbarë për të pasi ka pësuar 12 gola në 3 t
Buffon nuk i ka humbur reflekset, bën një devijim fantastik (VIDEO) Në SHBA po luhet ndeshja mes Arsenal dhe PSG. Portieri i ri i PSG, Buffon ka treguar se nuk i ka humbur ende refleks
Zbulohet paga e Gianluigi Buffon tek PSG Portieri Gianluigi Buffon do të fitojë rreth 5 milionë euro në sezon në ekipin e tij të ri, Paris Saint-Germain, pagë kj
Pas 17 vitesh, Alisson, thyen rekordin e legjendës së Juventus Alisson Becker është bërë portieri më i shtrenjtë në historinë e futbollit pas kalimit nga Roma për tek Liverpool për 75
Shikoni pritjen madhështore që i bën tifozët e PSG portierit Gianluigi Buffon (VIDEO) Një tjetër yll ka mbërritur në Paris, duke i dhënë më tepër cilësi kampionëve të Francës. Gianluigi Buffon ka mbetur
Ky ishte lojtari që i mbushi mendjen Buffonit për t'u transferuar tek PSG Gianluigi Buffon ka treguar se Blaise Matuidi i ka rekomanduar Parisin dhe ka thënë së është i lumtur që do të luajë me
Buffon prezantohet si lojtar i PSG: Jam shumë i lumtur për këtë aventurë të re Gianluigi Buffon është prezantuar sot zyrtarisht përpara gazetarëve si lojtar i PSG, teksa ka folur në konferencë për sh
Ish-trajneri i Juventus del kundër Buffon-it Ish-trajneri i Juventusit, Marcello Lippi, mendon se Gianluigi Buffon është dashur të pensionohej te Zonja e Vjetër.
Buffon më në fund i bashkohet PSG (VIDEO) Legjenda e portë së Juventus, Gigi Buffon më në fund ka mbërritur në Paris për tu bërë pjesë e skuadrës së PSG. Mbrë
Buffon në Paris, ja kur prezantohet te PSG Buffon i dha lamtumirën Juventus, por nuk hoqi dorë nga karriera e tij si portier, tashmë ai pritet të zyrtarizohet të k
Mediat franceze: Buffon brenda javës në Paris Gianluigi Buffon ka rënë dakort për të luajtur me skuadrën pariziene, PSG por megjithatë nuk është parë në klubin france