Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

budina

Budina nga protesta: T'i themi ndal dhunës së policisë Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dalë në protestë në sheshin përpara Ministrisë së Brendshme, kjo për sh
Budina i revoltuar: Policët po ndjekin fëmijët dhe u thonë do t’u thyejmë kockat "Ju shikoni disa policë që ndjekin fëmijët dhe u thonë do tu thyej kockat..." Regjisori Robert Budina i cili ditën e
Budina plotësisht i shëruar: Po bëj gati padinë për Ramën Regjisori Robert Budina duket se është shëruar nga COVID-19 dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Ai deklaroi për AbcNeë
Robert Budina i rikthehet protestës për Teatrin: Virusin e mora në spital! Regjisori Robert Budina ditët e fundit nuk ka qenë aktiv me mediat dhe rrjetet sociale që kur është infektuar me Covid-1
Doli pozitiv, Budina publikon testin e COVID-19: Gjysmë tallavaje! Pak ditë më parë vetë kryeministri Rama bëri publike se vëllezërit Budina ishin pozitivë më COVID-19. Regjizori Edmon
Budina: Insistuan të më testonin, do ta ribëj tamponin në Itali Në një intervistë televizive, regjisori Edmond Budina ka treguar se si mund të jetë infekutar me koronavirus. Ai thek
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
Rama u nxorri emrat në shtyllë për COVID-19, Budina hedh foto me fëmijët: Jemi si kokrra e mollës! "Jemi si kokrra e mollës..." Regjisori Robert Budina ka reaguar për herë të parë që pas përhapjes së lajmit se ai dhe
Budina: Edi Rama do të shihemi në gjyq, unë as se dija se jam me COVID-19 Regjisori Robert Budina reagoi ashpër pasi kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ai dhe i vëllai Edmond Budina janë të in
Flet Edmond Budina: Jam me COVID-19, u infektova nga një grua Regjisori Edmond Budina ka folur për sa i përket lajmit që ka qarkulluar nëpër media se është infektuar me koronavirus.
Aktivistja bën akuzën e rëndë ndaj Ramës: Vëllezërit Budina nuk kanë COVID-19! Vëllezërit Edmond dhe Robert Budina, janë konfirmuar së fundmi të prekur nga COVID-19. Në lidhje me këtë çështje, një re
Morën pjesë në mort, pse ISHP insistoi për tamponin e Edmond dhe Robert Budinës Ditën e sotme u raportua se dy vëllezërit Edmond dhe Robert Budina janë infektuar me koronavirus. Lajmi është bërë i dit
Edmond dhe Robert Budina infektohen me koronavirus Edmond dhe Robert Budina, dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit rezultojnë të jenë infektuar me Covid-19.
Budina reagon ashpër ndaj Ramës: Ne nuk jemi për parti të re Shembja e Teatrit Kombëtar, ka detyruar regjisorin Edmond Budina të mbledhë firma për rindërtimin e tij në po të njëjtin
Budina i përgjigjet Ramës: Rrugaç, mos bëni kalkulime politike. Njerëzit do t'i sjellim para kryeministrisë Regjisori Robert Budina iu përgjigj kryeministrit Rama, i cili një ditë më parë tha se nga protesta për teatrin do të da
Budina thirrje nga Durrësi qytetarëve: Ngrijeni kokën se Meta do të shpërndajë Kuvendin "Ky parlament është i paligjshëm. Duhet të shpërndahet. Presidenti e tha, meqenëse populli do të ngrihet i gjithi, Presi
Robert Budina nuk dorëzohet: Teatri do rindërtohet siç ishte, gjejmë edhe financimet Regjisori Robert Budina shprehet se Edi Rama do të rrëzohet me fakte dhe arsye. Ai shtoi se Teatri i ri nuk do të ndë
Budina: Do kërkojmë hetim për tentativën në vrasje të artistëve mëngjesin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka thënë në protestën para SPAK-ut, se Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar do të kërkojë he
Budina: Nëse nuk ka reagim nga drejtësia do ta pengojmë me forcë projektin Regjizori Robert Budina, nga foltorja e protestës për shembjen e Teatrit, u shpreh drejtësia të zbardhë krimin e terrori
"Më drejtuan automatikun në kokë", Budina tregon momentin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka treguar në studion e “ABC Neës”skenën kur është përplasur për herë të parë me policinë që kis