999 rezultate për

budallenj

Serbia reagon për helmimin e zyrtarëve: Budallenjtë shovinistë merren me politikë Një zyrtar serb thotë se dikush po bën skenare që në Parlamentin e Kosovës të futen serbët që janë me Albin Kurtin, fitu
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndihet aspak mirë kur dëgjon teoritë e njerëzve dhe gazetarëve, për veprimin e tij me dorë gjatë n
Për “grushtin e shtetit” të Lulzim Bashës dhe gjithë shejtanbudallenjve të tjerë opozitarë! Nga Alfred Peza Kryetari i PD Lulzim Basha, ndërkohë që në Parlament po zhvillohej mocioni me debat kundër dek
Tsipras akuzon turqit: Budallenjtë kërcënuan helikopterin tim Kryeministri grek Tsipras ka qenë në ishullin Agathonisi, i cili është shumë pranë territorit turk me rastin e përvjetor
Të pafat apo budallenj, këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Sigurisht që jeta nuk shkoj vaj dhe ka momentet e saj ku jo të gjithë janë në formë. Por mesa duket ndonjëherë duket
"Nuk ka përgjysmim tarifash edhe sikur të rrini 30 vjet", Rama regjistrohet nga studentët (VIDEO) Ndërkohë që studentët vazhdojnë protestën e tyre, këtë herë duke bojkotuar mësimin, ata kanë regjistruar një telefonatë
Nano: Kur do të ikë Rama, Veliaj dhe Xhafa nuk janë budallenj Analisti Mustafa Nano jep disa motive të “largim-shkarkimit” të Xhafajt, ndërsa mendon se Rama nuk do arrijë të pastrojë
Larg smartphonëve, rritet ndjeshëm shitja e celularëve "budallenj" Shitjet e “telefonave budallenj” janë rritur, ndërsa gjithnjë e më shumë njerëzit po përpiqen që të arratisen nga “smart
Rruga mbushet me para, këta janë hajdutët më budallenj në botë (VIDEO) Dy hajdutë grabiten një agjenci udhëtimesh në Manchester dhe dolën të lumtur me paratë e marra duke mos parashikuar surp
Shehi thumbon Ramën: Ai mund të thotë dhe që ka ulur numrin e budallenjve Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ndër të tjera, ka komentuar mbrëmjen e sotme në Opinion, edhe për arritjet e listuara ng
Ne shqiptarët ose jemi budallenj ose na kanë kthyer në skllevër Nga Akademik Artan Fuga Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj! Hapim sytë mos bëhemi debila!
Ventura i bën të gjithë "budallenj": Askush s'ka arritur atë që arrita un Fillimisht premtoi se do të dorëhiqet, më pas e përgënjeshtroi. Por jo vetëm kaq, thotë madje se është trajneri më i mir
Shpërthen Sonila Meço: Nesër mos u tregoni budallenj, pash Zotin…. Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtëpërdrejtë në reagimet q
Hafizi shpërthen ndaj De Biazit: Po na merr për budallenj Astrit Hafizi është treguar sërish i ashpër me Xhani De Biazin. Ashtu si pas disfatës me Italinë, ish-trajneri i Kombëta
"Është vetëm një foto të rinjsh, o budallenj" Nga Mentor Kikia Fotografia e një grupi të rinjsh shqiptarë, që shërbejnë në ushtrinë greke për shkak se gëzoj
“Kundërshtuesit e marrëdhënieve të mira me Rusinë janë budallenj!” Çdo person që mendon se ndërtimi i marrëdhënieve të mira mes Rusinë përbën diçka negative është një budalla ose një idio
Trump: Jemi lodhur duke u udhëhequr nga njerëz budallenj Kandidati republikan për president të SHBA-së, Donald Trump u ka thënë të pranishmëve gjatë një tubimi të tij në Florida
Gruevski më tha se ka budallenj që mendojnë se po punoj kundër shtetit (VIDEO) Vlladimir Milçin, ish drejtori i fondacionit "Shoqëri e Hapur", ka komentuar takimin me ish-kryeministrin Nikolla Gruevs
Ja kë quajti Zogu "dy budallenjtë" e Europës Kjo që shihni në foton më poshtë është kopertina e gazetës së njohur amerikane, San Francisco Chronicle. Kjo gazetë k
Umberto Eco: Interneti u ka dhënë të drejtën e fjalës budallenjve "Mediat sociale u kanë dhënë të drejtën e fjalës budallenjve”. Janë fjalët e Umberto Eco që sulmon në këtë mënyrë intern