999 rezultate për

budallenj

Larg smartphonëve, rritet ndjeshëm shitja e celularëve "budallenj" Shitjet e “telefonave budallenj” janë rritur, ndërsa gjithnjë e më shumë njerëzit po përpiqen që të arratisen nga “smart
Rruga mbushet me para, këta janë hajdutët më budallenj në botë (VIDEO) Dy hajdutë grabiten një agjenci udhëtimesh në Manchester dhe dolën të lumtur me paratë e marra duke mos parashikuar surp
Shehi thumbon Ramën: Ai mund të thotë dhe që ka ulur numrin e budallenjve Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ndër të tjera, ka komentuar mbrëmjen e sotme në Opinion, edhe për arritjet e listuara ng
Ne shqiptarët ose jemi budallenj ose na kanë kthyer në skllevër Nga Akademik Artan Fuga Ne themi se jemi popull i varfër??? Ju gënjejnë budallenj! Hapim sytë mos bëhemi debila!
Ventura i bën të gjithë "budallenj": Askush s'ka arritur atë që arrita un Fillimisht premtoi se do të dorëhiqet, më pas e përgënjeshtroi. Por jo vetëm kaq, thotë madje se është trajneri më i mir
Shpërthen Sonila Meço: Nesër mos u tregoni budallenj, pash Zotin…. Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtëpërdrejtë në reagimet q
Hafizi shpërthen ndaj De Biazit: Po na merr për budallenj Astrit Hafizi është treguar sërish i ashpër me Xhani De Biazin. Ashtu si pas disfatës me Italinë, ish-trajneri i Kombëta
"Është vetëm një foto të rinjsh, o budallenj" Nga Mentor Kikia Fotografia e një grupi të rinjsh shqiptarë, që shërbejnë në ushtrinë greke për shkak se gëzoj
“Kundërshtuesit e marrëdhënieve të mira me Rusinë janë budallenj!” Çdo person që mendon se ndërtimi i marrëdhënieve të mira mes Rusinë përbën diçka negative është një budalla ose një idio
Trump: Jemi lodhur duke u udhëhequr nga njerëz budallenj Kandidati republikan për president të SHBA-së, Donald Trump u ka thënë të pranishmëve gjatë një tubimi të tij në Florida
Gruevski më tha se ka budallenj që mendojnë se po punoj kundër shtetit (VIDEO) Vlladimir Milçin, ish drejtori i fondacionit "Shoqëri e Hapur", ka komentuar takimin me ish-kryeministrin Nikolla Gruevs
Ja kë quajti Zogu "dy budallenjtë" e Europës Kjo që shihni në foton më poshtë është kopertina e gazetës së njohur amerikane, San Francisco Chronicle. Kjo gazetë k
Umberto Eco: Interneti u ka dhënë të drejtën e fjalës budallenjve "Mediat sociale u kanë dhënë të drejtën e fjalës budallenjve”. Janë fjalët e Umberto Eco që sulmon në këtë mënyrë intern
Hoxha: Bekim Neziri debil, Ali Ahmetin e pres në Tanushë Xhezair Shaqiri, i njohur gjatë luftës si komandant Hoxha, ka reaguar ndaj deklaratave të Ministrit të Ekonomisë, Bekim
Zot ruaji budallenjtë! Parakalim i çmendur në Prizren-Suharekë (VIDEO) Kthimi i emigrantëve në atdhe është parë përherë si një rrezik i shtuar për aksidente rrugore, dhe paskan patur të drejt
Klopp: Nuk blej më budallenj në ekip Trajneri i Borussia Dortmund Jurgen Klopp, ka qenë i ftuar special në hotelin "Frankfurter Hof" ku para 260 të ftuarve (
Matiç: Serbia u penalizua nga 10 tifozë budallenj Futbollisti i Chelsea-t Nemanja Matiç pranoi në mënyrë indirekte se tifozët serbë shkaktuan dhunë në stadimin e Partizan
Paditet Edi Rama për diskriminim. Goxhaj: Quajti "budallenj" të djathtët Zyra e Mbrojtjes së Konsumatorit e drejtuar nga Altin Goxhaj përgatiti një Ankesë kundër Diskriminimit nga Kryeministri
"Rama-Thaçi, një budalla nga Tirana e një nga Prishtina" (VIDEO) Gazetari i mirënjohur Andi Bushati i ka cilësuar kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës, Edi Rama dhe Hashim Thaçi si dy
Serbët dhe maqedonasit, popujt më budallenj në botë Një sondazh amerikan ka dalë në përfundimin se serbët dhe maqedonasit janë popujt më budallenj. Në mesin e dhjetë më