999 rezultate për

buci

Lleshaj e humb në studio: Englantina Buçi u vra para 30 vitesh Mbrëmjen e djeshme, Ministri i Brendshëm, Lleshaj ka folur në lidhje me zbulimin e krimeve në vend, duke sjellë edhe she
"Babai e vëllai duan të më vrasin", rrëfehet shoqja e Eglantina Bucit Detaje të reja zbardhen nga krimi i 8 viteve më parë, ku Elantina Buci u vra nga vëllai i saj. Shoqja e Eglantinë, ka t
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
I dashuri e prostituonte në Tiranë, Eglantina Buci qëndroi 8 muaj në shoqatë dhe bëri kurs për sekretare Detaje të reja janë zbuluar nga e shkuara e të ndjerës Eglantina Bucit, e cila u vra 8 vite më parë në malin me Gropa. B
"Mos më vrit, fejohem edhe me sakat": Fjalët e fundit të Eglantina Buçit "Ndihmë, mos më vrit, do të fejohem me kë të thoni ju qoftë edhe sakat". Ishin këto fjalët e fundit të Eglantia Bucit të
"Eglantina e kuptoi dhe filloi të dridhej", dëshmitari tregon momentin e vrasjes “Ajo e kuptoi dhe filloi të dridhej”, kështu është shprehur dëshmitari për momentin e fundit në jetë të Eglantina Bucit,
Detajet e krimit monstruoz, Englantina u lut për ndihmë Detaje të tjera janë mësuar nga ngjarja tragjike që ndodhi në Malin me Gropa, tetë vite më parë. Dëshmitari i mbrojtu
"Puna u krye", zbardhet biseda e djalit me babain pasi ekzekutoi motrën Të tjera detaje tronditëse janë publikuar nga vrasja e 8 viteve më parë të Eglantina Bucit në Malin me Gropa. Në skenë k
Vrasja e Eglantina Bucit, flet motra: Prej 15 vitesh kam shkëputur çdo kontakt me anëtarët e familjes Vetëm pak orë pasi gjykata ka dhënë masën arrest me burg për Faik Bucin ka reaguar vajza tjeter e tij, Elona, e cila ësh
Gjykata jep vendimin për babain dhe vëllain e Eglantina Bucit, flet avokati Gjykata ka dhënë masën arrest me burg për babain dhe vëllain e Eglantina Bucit, të cilët akuzohen se i morën jetën në vi
Akuzohet se vrau dhe groposi vajzën, Faik Buci shfaqet i qeshur në Gjykatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet që të jepet vendimi për vrasësit gjakftohtë babë e bir, Faik dhe Shkëlqen Buci, të cilët i morën je
Dëshmia tronditëse e Faik Bucit: Vajza është gjallë, vazhdon të prostituojë Faik Buci, i cili akuzohet se ka vrarë vajzën Eglantina Buci së bashku me djalin e tij në vitin 2012 duke i fshehur esht
Historia e errët e familjes Boçi: Vjehrra vrau nusen, pas Eglantinës vdiq dhe i vëllai DUket se vrasja e vajzës së shtëpisë, nuk është e vetmja fatkeqësi në familjen Buci nga Dibra. Pas zbulimit të ngjar
Ekzekutoi motrën, Shkëlzen Buci do merrte 80 mijë euro për vrasjen e aktorit Shkëlzen Buci i akuzuar për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare 8 vite më parë, aktualisht ndodhte në burg. Policia dhe p
Si u zbulua krimi monstruoz, vëllai vrau motrën pse iku me të dashurin Policia dhe prokuroria kanë mundur të dokumentojnë tashmë një krim të tmerrshëm të 8 viteve më parë, ku familja vrau dhe
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Zbardhet masakra e 8 viteve më parë, Eglantina Buci u vra me pistoletë dhe u gropos nga babai dhe vëllai Policia e Tiranës ka zbardhur vrasjen e 23-vjeçares Eglantina Buci, ndodhur në vitin 2012 në kryeqytet ku sipas policisë
Makrabe! Djali qëllon për vdekje të ëmën në Pogradec Një ngjarje makabre ka ndodhur në Pogradec ku sipas raportimeve të para, djali i ka marrë jetën nënës së tij. Policia
Kolarov la gruan për Cristina Buçino? Flet futbollisti serb dhe modelja (FOTO LAJM) Ditën e djeshme portali serb ‘Viraltab’ shkroi një artikull ku thoshte se numri 11 i Romës Aleksandar Kolarov kishte lë