999 rezultate për

bryne

De Bryne ndëshkon Chelsea me një super gol (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Chelseas e vlefshme për javën e 31-të në Premier League.
Arsenal-Manchester City, zhbllokohet supersfida (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit me golin e shënuar nga Kevin De Bryne.
De Bryne mund të largohet nga City për PSG-në Mesfushori belg ka paralajmëruar se mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit Kevin De Bruyne mund të l
De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët Kevin De Bryne nuk ndjen keqardhje për Liverpoolin që
Tërmet te Manchester City, De Bryne mbyll sezonin Kevin De Bruyne nuk ia doli që të mbyllte 90 minutat në duelin kundër Tottenham Hotspur. Belgu pësoi një dëmtim para
Guardiola konfirmon, De Bryne do të mungojë gjatë Mesfushori Belg nuk po arrin dot ndahet nga dëmtimet, shkruan Albeu.com De Bryne është një lojtarë mjaft i rëndësishë
Manchester City shkatërron Burnley-n, në FA Cup (VIDEO) Manchester City ka siguruar lehtësisht kualifikimin në 1/16 të FA Cup. Djemtë e Guardiolës kanë shkatërruar 5-0Burnley-n
De Bryne lavdëron portierin e Kosovës (VIDEO) Manchester City u kualifikua për në gjysmëfinale të "Carabao Cup", të martën mbrëma, pas një përplasjeje dramatike me Le
Kevin de Bryne le pas dëmtimin, shumë pranë rikthimit në stërvitje Kevin de Bryne i ka munguar Manchester City këtë fillim sezoni, shkruna Albeu.com. Edhe pse pa yllin e skuadrës në f
Këta janë pretendentët për “Topin e Artë” të Botërorit Kupa e Botës na ka dhuruar deri më tani emocione të papërshkrueshme . Të shumtë kanë qenë lojtarët që kanë shkëlqyer
De Bryne optimist: Nuk i dihet kurrë, mund të përmbysim rezultatin Manchester City pësoi një humbje që nuk e kishte imagjinuar me të tilla shifra, por me atë që ka treguar këtë sezon, ësh
De Bryne kërkon t'ia plasë shpirtin Unitedit me dëshirën e tij Me dy fitore në 8 ndeshjet e mbetura, City do të zyrtarizonte trofeun e tretë të Premier Ligës dhe të parin që nga viti
Zyrtare: Kevin de Bryne rinovon kontratën me Cityn Manchester City dhe Kevin de Bruyne kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2023. Skuadra an
De Bryne barazon shifrat në Etihad Stadium (VIDEO) Manchester City ka barazuar shifrat ndaj Bristol Cityt në "Etihad Stadium". Autori i golit është Kevin de Bryne që k
De Bryne shënon edhe golin e dytë për Cityn ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spursave në "Etihad Stadium" Goli është shënuar nga mesfushori bel
Formacionet zyrtare: Manchester City - West Ham Man City pret sot në "Etihad Stadium" londinezët e West Ham për javën e 15-të të Premier Leagues angleze Citizens do
Totenhami një "uragan", turpëron City-in (VIDEO) Surprizat nuk kanë fund në Premier League. Manchester City ka pësuar një humbje shokuese 1-4 në transfertë ndaj një Tote
City nuk heq dorë nga De Bruyne Mediat britanike vijojnë të shkruajnë se Mançester Siti nuk do të heqë dorë kollaj nga mesfushori De Bruyne. “Qytetar