E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
999 rezultate për

bryant

Vanessa acarohet me reperin amerikan, ofendoi Coby Bryant Tekstet e një kënge rep ishin arsyeja për zemërimin e gruas së legjendës së pamposhtur të NBA, Coby Bryant. Reperi am
U nxorr në ankand vetëm dy ditë më parë, shitet super makina e Bryant (FOTO LAJM) Chevrolet Impala, e Kobe Bryant, prodhim 1963, e cila ishte dhuratë Krishtlindjesh nga bashkëshortja Vanessa dhe ishte p
Super makina e Kobe Bryant në ankand, shitet për një çmim marramendës Kur ka kaluar një vit nga vdekja e Kobe Bryant, ylli i Lakers dhe NBA-së ndarë nga jeta pas një aksidenti me helikopter,
Aksidenti tragjik i Kobe Bryant, hetimet shpallin fajtor pilotin Kur ka kaluar më tepër se një vit nga aksidenti tragjik që i mori jetën legjendës së NBA, Kobe Bryant, kanë dalë edhe re
Afër 1 vit nga vdekja e Kobe Bryant, bashkëshortja e basketbollistit prek me rrëfimin e saj (FOTO LAJM) Në 26 janar bëhet plot 1 vit nga aksidenti tragjik me aeroplan, që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant,
E ëma i kërkon para pas vdekjes së Kobe Bryant, Vanessa: Ajo do të më zhvatë familjen (FOTO LAJM) Vanessa Bryant, gruaja e ve e basketbollistit të ndjerë, Kobe Bryant, është përplasur së fundmi publikisht me nënën e s
Fliste për motin, zbulohet biseda e pilotit të helikopterit ku vdiq Kobe Bryant me vajzën Legjenda e NBA Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë me 26 janar, ku helikopteri me të cilin po fluturonin u rrëzua.
5 muaj nga aksidenti tragjik, zbulohet shkaku i rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant Janë bërë pesë muaj që nga vdekja tragjike e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe nëntë personave të tjerë në bord
Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rr
Humbi njerëzit më të shtrenjtë, bashkëshortja gdhend në trup Kobe Bryant dhe vajzën e saj (VIDEO) Me 26 Janar të këtij viti legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Xhana humbën jetën në një ak
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Në 38-vjetorin e saj, Vanessa Bryant kthehet pas dhe gjen këtë letër nga Kobe Bryant (FOTO LAJM) Vanessa Bryant, bashkëshortja e legjendës së basketbollit Kobe Bryant, feston sot 38-vjetorin e lindjes. Kjo datëlindje
Do të festonte 14 vjetorin, Vanessa Bryant i bën dedikimin prekës të bijës (FOTO LAJM) Me 26 Janar legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13 vjeçare, Xhana humbën jetën në një aksident tragjik
Nuk ka përfunduar tragjedia Bryant, familjarët e tjerë padisin kompaninë e helikopterëve Pas Vanessa Bryant që hodhi në gjyq që në shkurt kompaninë e helikopterëve ku humbi jetën ylli i NBA-së, sot edhe familj
Me foton dhe urimin rrënqethës, kështu e priti Vanessa Bryant 19 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Më 26 janar të këtij viti, legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën për shkak të një aksidenti me helikopter, k
ZYRTARE/ Kobe Bryant pjesë e "Hall of Fame" Ashtu siç ishte pritur, Kobe Bryant është bërë zyrtarisht anëtar i "Hall of Fame" në basketboll. Legjenda e Lakers u
2 muaj pas ndarjes nga jeta, publikohet surpriza e Kobe Bryant për fansat (VIDEO) Disa kohë më parë lajmi se Kobe Bryant me vajzën dhe disa persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksidenr me h
Dy muaj nga vdekja e Kobe Bryant, Vanessa ndan videon emocionuese të tij me Gianën (VIDEO) Vanessa Bryant ka ndarë një video të ëmbël të burrit të saj Kobe duke folur për stërvitjen e vajzës së tyre Gianna në In
Ngjarja e Kobe Bryant, 8 policë të Los Angeles janë nën hetim Tetë policë të Los Angelesit do të përballen me një hetim disiplinor pasi, sic thuhet, kanë shpërndarë fotot e tmerrshme
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t