999 rezultate për

brutale

Tevez bën ndërhyrjen brutale pas vetëm 3 sekondash lojë (VIDEO) Carlos Tevez rrezikoi të hynte në historinë e futbollit si një nga dëbimet (daljet me karton të kuq) nga loja më të shpe
Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,
Shembja brutale e Teatrit, Europa Nostra i dërgon letër Bashkimit Europian Europa Nosta i ka dërguar një letër të rëndësishme kryetares së Këshillit të Ministrave të BE-së, Nina Obuljen – Koržine
"Po godas si një kalë", Joshua me plan për hakmarrje brutale ndaj Ruiz Anthony Joshuas ka thënë se është duke goditur sikur një kalë që shqelmon prapa dhe se nuk ka aspak frikë para rimeçit t
Dhuna brutale ndaj gjyqtarit, reagon Federata Shqiptare e Basketbollit Federata Shqiptare e Basketbollit ka dënuar ashpër ngjarjen e ndodhur të shtunën në mbrëmje në Pallatin e Sportit "Ramaz
Aktori rrëfen darkën brutale me Trump, u detyrova të pi hashash Woody Harrelson ka folur për mënyrën sesi u detyrua të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me Donald Tru
Sërish dhunë brutale në burgjet greke, e pëson shqiptari Shqiptarët përveçse po rrinë të mbyllur në burgjet greke çdo ditë e më shumë po rrezikojnëjetën e tyre. Janë të shumtë a
Lirohet për arsye brutale e dyshuara për vrasjen e Jongut Gruaja indoneziane, Siti Aisyah, e cila është akuzuar për vrasjen Kim Jong-nam, gjysmëvëllait të liderit verikorean, Kim
Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij Migjen Basha në ndeshjen e së dielës kundër Panioniosit është ndëshkuar me kartron të kuq, pas një ndërhyrje të rëndë që
Ndërhyrje brutale, Migjen Basha bën për spital futbollistin serb (VIDEO) Kanë mjaftuar 11 minuta lojë që Migjen Basha të marrë direkt karton të kuq në sfidën që Arisi barazoi 1-1 me Panionios,
Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO) Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër. Një ndë
Ndërhyrje brutale, arbitri fal Taulant Xhakën (VIDEO) Ditën e sotme ndeshja midis skuadrës së Luzernit dhe Bazelit përfundoi në shifrat e barabarta 1 me 1. Një ndeshje e mbus
Ndërhyrje brutale, lojtari shkelmon kundërshtarin në kokë (VIDEO) Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët. Një e tillë
Dalin pamjet, dhunë brutale ndaj një shqiptari në SHBA (VIDEO) Një i ri shqiptar u sulmua barbarisht nga dy persona në Bronx të New York-ut. I riu po ecte në trotuar kur një grua p
Ndërhyrje brutale, Parejo shkelmoi Cancelon në kokë (VIDEO) Felix Brych heshti sonte para një ndërhyrje brutale të Valencias te mbrojtësi, Joao Cancelo. Arbitri gjerman i ndeshj
Kështu duket qafa e Pavard pas ndërhyrjes brutale Liga e Kombeve në mbrëmje na rezervoi një ndeshje "magjike" mes Gjermanisë dhe Francës. Ndeshja përfundoi barazim, m
Daut Haradinaj i ul mikrofonin Zemajt, LDK ndjehet e kërcënuar (VIDEO) Teksa po zhvillohet debat në seancën e Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj ka reaguar çuditshëm kur po e mbante fjalimin
Ndërhyrja brutale ndaj Thiago Silva-s (VIDEO) Brazili edhe pse triumfoi 2-0 në miqësoren e një nate më parë ndaj Kroacisë, mund të humbisnin një tjetër lojtar tejet
Ramës s’i del inati me gazetaren: Shfaqje brutale e mungesës së etikës Kryeministri Edi Rama është përballur me një lum pyetjesh në lidhje me akuzat ndaj ministrit Xhafaj vetëm pak ditë më pa