999 rezultate për

brune

Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të
Zhduket në mënyrë misterioze miliarderi Është zhdukur pa lënë gjurmë një miliarder, për të cilin autoritetet besojnë se mund të ketë informacione të rëndësishme
Bukuroshja ruse fut në kurth bosin e modës, zhdukja misterioze (FOTO LAJM) Bosi i agjencisë franceze të modës, i cili mendohet se ka informacione të rëndësishme në lidhje me skandalin e Jeffrey E
Njihuni me dy velinat e reja të "Fiks Fare", njëra brune tjetra bjonde (FOTO LAJM) "Fiks Fare" ka dy bukuroshe të reja si velina në sezonin e ri. Pas audicioneve të zhvilluara, fituese janë shpallur Daja
Njihuni me brunen simpatike, frymëzimin e Thibaut Courtois (FOTO LAJM) I blerë vitin e kaluar nga Chelsea, Thibaut Courtois duket se ka fituar vendin e titullarit dhe besimin e Zidane. Bel
Bjonde apo brune, Nora Istrefi bën ndryshim ne look dhe i ka qëlluar (VIDEO) Megjithëse ishim mësuar ta shihnim me flokë në ngjyrë t errët, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur që të ndryshojë pamje
Festoi kontratën e jetës me një brune, por publikon videon duke bërë seks (VIDEO) Klinton Njie zyrtarizoi transferimin nga Marseille për te Dinamo Moskës, aty ku do të përfitojë dyfishin e pagës së tij
Brune prej kohësh, Çiljeta vendos të ndryshojë look (FOTO LAJM) Çiljeta ka vendosur të ndryshojë diçka në pamjen e saj dhe nuk mund të bënte zgjedhje më të mirë. Pak orë më parë, këngë
Zbulohet e dashura brune e Olsi Bylykut (FOTO LAJM) Këtë vit feston 21-vjetorin dhe brenda një kohe të shkurtër ish-aktori i “Portokallisë” u shndërrua në një showman të vë
Kush ishte bjondja dhe 5 brunet që shoqëruan Bashën tek protesta (VIDEO) Lulzim Basha doli nga selia e demokratëve pak pasi kishte filluar protesta tek Parlamenti duke iu drejtuar turmës së pro
"Lamtumirë brune", kështu duket vajza e Eli Farës (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet. Aj
Brune dhe me baluke, si dukej Marina Vjollca fëmijë (FOTO LAJM) Marina Vjollca, është një prej moderatoreve më të dashur për publikun shqiptar, pavarësisht se ajo ka disa kohë që mungo
Mimi Kodheli: Burri im donte një brune, jo mua E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" ishte deputetja e njohur shqiptare Mimi Kodheli. Ajo ishte një ndër bjondet e sh
Specialja nuk ndalet, edhe shtatë komandantë janë të dyshuar Vetëm në valën e parë të ftesave nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, në kuadër të Gjykatës Speciale, janë përfshirë t
Nëse je brune, kurrë mos e bëj këtë veprim në flokët e tu Bjondet janë më argëtuese, meshkujt i duan më shumë apo jo? Bla, bla, bla... Por nuk e dinë që është e vështirë të jesh
Kida bën ndryshimin e papritur, dashurohet me "look-un" e saj të ri (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të dahsura dhe më të komentuar të në rrjet. Ajo shpesh herë na surprizon me projekt
E fejuara e Delle Allit, kërkon ndihmë për flokët bjonde apo Brune? (FOTO LAJM) E fejuara e sulmuesit të Tottenhamit Delle Alli ka ndarë një dilemë me ndjekist e saj. Duhet të ndryshojë pamje, për t’u
Prekje të nxehta me një brune, Tuna del komplet nga shinat (FOTO LAJM) Pamje të nxehta, provokuese dhe tepër joshëse janë ato të publikuara sëfundmi nga këngëtarja Tuna. Ajo shikohet në pr
Pse burrat “vdesin” për bjondet? Mësojeni njëherë e mirë Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë biondet”. Por ste
Nuses së Enver Hoxhës i ngrihet fustani mes Italisë (VIDEO) Rezarta Shkurta ka nisur pushimet. Nga postimet e saj nbë rrjette sociale mësojmë se ajo gjendet në Itali. Së fundi