999 rezultate për

bruna

Rrëfehet kryetarja e PS-së: "Lajmi i rremë" që bëri tim bir të qajë Kryetarja e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti ka dhënë një intervistë ndryshe, teksa ka rrëfyer jetën private dhe marr
Prokurori i Speciales pyet për shtëpinë e verdhë që UÇK akuzohet për transplante Ish-kryetari i Gjykatës Ushtarake të UÇK-së, Sokol Dobruna, ka rrëfyer se gjatë intervistimit nga prokurori i specializu
Neymar gjen të dashur të re, pas ndarjes me Bruna Marquezin (FOTO LAJM) Braziliani Neymar u nda vetëm një muaj më parë me Bruna Marquezin pas 6 vitesh të lidhur bashk. Megjithatë ylli i P
S'ka më dilema, Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar! Sulmuesi i PSG-së dhe aktorja Bruna Marquezine janë ndarë dhe këtë e ko
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Neymar derdh djersë në fushë kurse e dashura e tij Bruna Marquezine relaksohet në bregdet. Modelja dhe aktorja brazilia
E dashura e Neymar një "rrëmujaxhie" e vërtetë (FOTO LAJM) Ylli i PSG, Neymar është prej kohësh në një lidhje me bukuroshen, Bruna Marquezine. Kjo e fundit është shumë e famsh
Ky është rrëfimi tronditës i të dashurës së Neymar Ylli i Brazilit dhe PSG, Neymar prej kohësh është në një lidhje me modelen, Bruna Marquezine. Bruna së fundmi nuk ka
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
Ish-Shefi i Gjykatës së UÇK-së: Të dënohen matrapazët Ish-drejtuesi i Gjykatës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sokol Dobruna, i quan matrapazë dhe hajna të gjithë ata që e
Rasti i rrallë, 30 vjeçarja shqiptare që vuan nga mania “gabi” Mjekësia njeh një shumëllojshmëri varësish, por vitet e fundit në Shqipëri po evidentohet gjithnjë e më shumë varësia nd
Neymar "inspirohet" nga Bruna Marquezinhe para operacionit I gjithë kati i spitalit “Mater Dei” në Belo Horizonte të Brazilit është prenotuar nga Neymar dhe familja e tij, në tota
Neymar shijon festat e fundvitit me ish të dashurën e tij, Bruna Marquez (FOTO LAJM) Ylli brazilian i futbollit Neymar ka vendosur të marrë maksimumin nga pushimet dimërore, sidomos pas ribashkimit me ish
Sokol Dobruna: Gëzohem që do të shkoj në Gjykatën Speciale Në një shkrim të publikuar sot, u tha se aktakuzat e para të Gjykatës Speciale do të ngrihen pas 17 Shkurtit, e në listë
Azem Syla ka urdhëruar vrasjen e Gani Gecit Halil Geci, vëllai i madh i Gani Gecit, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se ishte vetë Sokol Dobruna, ai i cil
Vëllai i Gecit kërcënon një familje me vrasje të fëmijëve Të hënën, menjëherë pas seancës së mbajtur në Gjykatën e Apelit në rastin e ish-deputetit Gani Geci, të dënuar me 4 vjet
Braziliania Bruna i rrëmben një puthje Neymar-it para shokëve të tij (FOTO & VIDEO) Neymar dhe braziliania Bruna Marquezina nuk e fshehin dashurinë e tyre. Që nga dhjetori i kaluar, ata janë parë shpesh h
Neymar festoi vitin e ri në krahë të kësaj super bukuroshje (FOTO& VIDEO) Neymar e ka festuar ndërrimin e viteve në një mënyrë të veçantë duke pasur pranë miqtë e tij më të ngushtë dhe sigurisht
A kanë kryer krime shqiptarët pas luftës?! Tashmë Gjykata Speciale ka hapur një debat të madh për atë se a kanë kryer realisht shqiptarët krime dhe se nëse i kanë
Neymar dhe Bruna, relaks në Ibiza (FOTO LAJM) Pas një Botërori që nisi shumë mirë por që përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme Neymar i është rikthyer pushimeve
Neymar mes një sherri femrash Ylli brazilian, Neymar kaloi një moment jo shumë të mirë të dielën mbrëma pasi gjatë kohës që ai po darkonte me të dashu