999 rezultate për

bruce

I ra portofoli me 500 funte në Prishtinë, befasohet tifozi anglez Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Tëitter, duke treguar se si i ishte kthyer
Tifozët e klubit anglez bëjnë thirrje për largimin e trajnerit vetëm 30 minuta pas zyrtarizmit Tifozët e Newcastle Unitedit tashmë janë të bindur se do të shkojnë drejt rënies nga liga pas ardhjes së Steve Brucet.
Refuzoi të shkonte me të, pastori vret shitësen e dyqanit Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Misur. Një burrë i akuzuar për vrasjen e një gruaje dhe sulmit seksual ndaj d
Njihuni me personin që mendon se është si Bruce Lee (VIDEO) Shumë nga ne kemi talente të ndryshme por rrallëherë si ky personi i nxjerrim në pah. Por, talenti i këtij emisioni n
Harrojeni Bruce Lee! Ky burrë mahnit me "shkopinjtë e karatesë" (VIDEO) Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një burrë duke imituar aktorin Bruce Lee me"shkopinjtë e karatesë".
Ky është filmimi i vetëm real i Bruce Lee në ndeshje (VIDEO) Bruce Lee ka qenë dhe është frymëzim për miliona të rinj të botë, por pak prej tyre kanë parë një filmim real të tijin n
E mbani në mend Bruce Lee? Ja momente gjatë provave në vitin 1970 (VIDEO) Videoja e mësipërme është nga viti 1970, dhe aty shihet se sa i talentuar ishte Bruce Lee. Në video shihen momente gj
Arsenali s'fiton me Hull-in në FA Cup, përsëritet sfida (VIDEO) Arsenali nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim i bardh në ndeshjen e FA Cup ndaj Hull City-it. Topçinjtë e Lon
Zyrtare/ Cole te La Galaxy Ekipi amerikan, Los Angeles Galaxy, ka lajmëruar transferimin e ish-mbrojtësit të Chelseat dhe Arsenalit, Ashley Colen.
Alexis Sanchez si Bruce Lee, stërvitje intensive (FOTO LAJM) Alexis Sanchez është një punëtor i madh si futbollist. Ai njihet për përgatitjet e mëdha fizike që ka të cilat shihen ed
Jo të gjithë familjarët mbështesin Bruce Jenner (FOTO LAJM) Pavarësisht se femrat e familjes Kardashian e kanë mbështetur njerkun e tyre, djali i tij e ka injoruar këtë fakt, madje
Bruce Willis feston 60 vjetorin (FOTO LAJM) Ndonëse është 60 vjeç, aktori Bruce Willis nuk e ka fshehur dëshirën për të pasur një djalë. Një vit më parë ai u bë bab
Imituesi 4 vjeçar i Bruce Leen (VIDEO) 4-vjeçari kinez shfaqet duke imituar Bruce Leen yllin e arteve marciale. Vogëlushi kinez nga imazhet në video shihet se
Bruce Lee "shfaqet" në Afganistan (FOTO LAJM) Abass Alizada është një i ri afgan, i cili ka një ngjashmëri tepër të madhe me personazhin e njohur të filmave, Bruce Le
Barack Obama duke pirë Ice Tea dhe cigare Një statujë e presidentit amerikan, Barack Obama, është gjetur në një park, e ulur dhe duke shijuar disa shishe Ice Tea,
Vjen në jetë vajza e pestë e aktorit Bruce Willis Sjellja në jetë e një fëmije, i ka lumturuar shumë Bruce Willis dhe Emma Heming-Willis. Gruaja e aktorit ka publikuar di
Bruce Willis baba për herë të pestë Aktori Bruce Willis është bërë baba për herë të pestë. 59-vjeçari dhe bashkëshortja e tij Ema, 35-vjeçare, kanë mirëprit
Sheh vajzën të zhveshur, rebelohet aktori Bruce Willis nuk dëshiron që vajzat e tij të dalin në publik me një veshje jo të hijshme. Ndërsa kishte parë fotot e vaj
Dorëshkrimi i Springsteenit del në ankand Teksti i këngës së Bruce Springsteenit “Born to Run”, i shkruar nga dora e tij më 1975, ka dalë në shitje në Sotheby.
Punëtorë të IKSHP-së të infektuar me Brucelozë Dhjetra punëtorë të Institutit Kombëtarë të Shëndetit Publik janë të infektuar nga Bruceloza, por deri më tani nuk është