999 rezultate për

brovina

Daçiç përdor foton e Flora Brovinës kundër Kosovës Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daciç ka folur në Këshill të Sigurimit për fotografinë që deputetja e PDK-së, Flora Brovi
Intervista e regjisores së filmit ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina Regjisorja 27-vjeçare e filmave pornografik kishte reaguar pas fotove të rreme që ishin publikuar pas kinse dhunimit se
Veseli: Brovina bëri gabim por pa dashje Kryeparlamentari Kadri Veseli, ka thënë se deputetja nga radhët e partisë së tij Flora Brovina, ka vepruar gabimisht me
Mevlyde Saraçi i përgjigjet Brovinës: Kurrë s’e kam pa atë fotografi Ish-deputetja e PDK’së, Mevlyde Saraçi, të cilën e përmend deputetja e PDK’së, Flora Brovina, si personi që ia ka dhënë
Tërhiqet Brovina, pranon se foto që publikoi nuk është nga Kosova Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pas intervistimit nga ana e policisë, ka pranuar se fotografia të cilën e ka publikuar
Fotoja e skandalit, mblidhen krerët e shtetit Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, mbrëmë paralajmëroi se sot gjatë ditës do të ketë një takim me të gjithë krerët e institu
Një ditë tronditëse për Kosovën Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, Flora Brovina, ka publikuar sot një foto ku shihet një grua duke u
Fotografia që tregoi Flora Brovina gjendet në një faqe të Irakut, manipulim? (FOTO LAJM) Fotografia që e ka publikuar sot deputetja e PDK-së, Flora Brovina, të një gruaje kosovare që është dhunuar nga forcat s
Fotografia mund të jetë manipulim, Flora Brovina sqaron situatën (FOTO LAJM) Pas lajmit se fotografia që e ka publikuar sot deputetja e PDK-së, Flora Brovina, të një gruaje kosovare që është dhunua
U kritikua pas publikimit të fotografive, reagon Flora Brovina Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ekskluzivisht për emisionin Frontal ka treguar se e ka pasur lejen e gruas që është d
Brovina nxjerr fotografinë e radhës, si serbët dhunuan për vdekje 7 vjeçaren Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, gjatë seancës së Kuvendit ka treguar një fotografi të një vajze 7-vjeçare, për të cil
Kurti merr në pyetje si avokat Flora Brovinën Albin Kurti nuk e ka pranuar mbrojtjen e caktuar nga Gjykata Themelore e Prishtinës, në seancën e sotme ku ai akuzohet p
Brovina: Nuk e kam parë kush e ka hedhur gazin lotsjellës Në gjykimin kundër katër deputetëve të Vetëvendosjes po dëshmon deputetja Flora Brovina. Ajo gjatë dëshmisë ka thënë
Brovina: Bota të reagojë, helmimi në Siri më kujton Kosovën e vitit 1990 Deputetja Flora Brovina ka thënë se ngjarja e tmerrshme në Siri ku humbën jetën më shumë se 100 persona si pasojë e armë
Arrihet marrëveshja PDK-LDK, nesër mblidhet Kuvendi Mediat në Kosovë bëjnë të ditur se PDK dhe LDK kanë finalizuar sot marrëveshjen për bashkëqeverisje. Sipas burimeve të E
Vetëvendosje sërish në protesta? Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka paralajmëruar protesta, nëse kryesuesja e seancës konstituive të Legji
Brovina apel liderëve: Po e teproni! Mosvazhdimi i seancës së Kuvendit ka irrituar edhe Flora Brovinën, kryesuesen e Kuvendit, njëherazi edhe deputeten më të
Sot mbahet seanca, PDK-ja ka thënë se nuk merr pjesë Sot deputetët e Kosovës do të mbajnë seancën e rradhës konstetuive. Në këtë seancë pritet të marrë pjesë vetëm opozit
Haradinaj: Nuk ndalemi derisa Brovina dhe PDK-ja të vijnë në seancë Përfundoi takimi i sotëm i mbajtur mes liderëve partiakë të LAN dhe Vetëvendosje. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj
Flora Brovina nuk merr pjesë në Kuvend Flora Brovina ka njoftuar se ka patur debat me liderët politikë dhe pas takimeve tha se pavarësisht debateve të gjëra, n