999 rezultate për

brother

Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant
Plasin skenat "e nxehta" në Big Brother, kamerat i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Një prej konkurrenteve që ngjall më shumë debate në shtëpinë e “Big Brother” në Greqi është Christina Orfanidou. Ajo
U martua papritur, Mimoza e "Big Brother" në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Sot në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother”, Mimoza Krasniqi i dha fun
Ish-banorja e "Big Brother" i jep fund beqarisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Të gjithë me siguri e mbajnë mend Mimoza Krasniqin, ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother”. Ajo ishte mjaf
Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant
"U bëre njeri", ish-banorja e "Big Brother" surprizon me foton para operacioneve (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është një ndër personazhet më të komentuar në media që pas daljes nga realit s
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Ish-banorja e "Big Brother" martohet në kohë pandemie, një nuse ndryshe (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është martuar me partnerin e saj, Florent Avdulahin. Gerta e ka bërë të di
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM) Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi do të jenë çfti që u njohën në “Big Brother” dhe që së shpejti do të ngjiten në altar.
Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Bëhet nënë për herë të parë, ish-banorja e Big Brother zbulon emrin e bebushes (FOTO LAJM) Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditu
Ju kujtohet Tea e "Big Brother"? Bukuroshja martohet me korçarin në fshehtësi (FOTO LAJM) Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët e famshëm të Big Brother Albania duket se janë martuar në fshehtësi. Kës
Ish-banori i "Big Brother Albania" shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (VIDEO) Ish-banori i "Big Brother Albania 9", Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit "Antes Que el Mundo se Acabe", të reperit
Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Dy vite pas ndarjes, Daniel bën deklaratën e fortë për Fotininë (FOTO LAJM) Fotini dhe Danieli ishin një prej çifteve më të njohur e të komentuar të edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, t
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
Mimoza e "Big Brother" prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një ng
U infektuar me koronavirus, si është sot gjendja e ish banorit të "Big Brother" Lajmi se ish-banori i “Big Brother”, Petrit Bylykbashi ishte infektuar nga ‘Covid-19’ tërhoqi jo pak vëmendjen e gjithë
Ish-ylli i Realit dhe PSG-së pagoi 5 mijë euro për të eleminuar ish-të dashurën nga Big Brother Një nga gjërat më të çuditshme ka ndodhur me ish-futbollistin e Paris Saint-Germain, Jesse Rodriguez. Spanjolli pak k