999 rezultate për

broja

Sulmuesi shqiptar i Chelsea shënon një gol magjik (VIDEO) Armando Broja është padyshim një nga talentet e kombëtares shqiptare. 19-vjeçari aktivizohet me skuadrën e të rinjëv
Pas ftesës nga Përfaqësuesja e Kosovës, Partizani uron futbollistin e tij Rron Broja është ftuar për herë të parë nga Përfaqësuesja e Kosovës, shkruan zeri.info Broja është ftuar nga Bernard
Armando Broja në superformë, talenti shqiptar realizon hat-trick me Chelsea-n (VIDEO) Armando Broja nuk ndalet me golat e shënuar sa i përket fanellës së të rinjëve te Chelsea. Këtë herë sulmuesi shqipta
Broja "makineri" golash, shënon het-trick me Chelsea Sulmuesi shqiptar, Armando Broja ka treguar edhe njëherë se ka një të ardhme të ndritur. Ai ishte futbollisti kryesor
Broja i shënon edhe Arsenalit, Chelsea vijon ecurinë në Kupë Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të 21-vjeçarëve, Armand Broja vazhdon të bëjë atë që di më mirë, të shënojë gola për sku
Fantastik talenti shqiptar, shënon dhe i jep vendin e parë Chelsea-t U23 (VIDEO) Armand Broja nuk di të ndalet. Sulmuesi kombëtares ka shënuar golin e fitores për Chelesan ndaj Blackburnit për mosha
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
E akuzuan se iku me sirian në Gjermani, nusja i përgjigjet burrit: Kriminiel, doja të mbroja fëmijën tim Një përballje e fortë ka ndodhur sot live mes nje çifti. Burri një javë më parë hodhi akuza të forta së bashku me nën
Agjentja e shërbimit sekret "braktis" Trumpin: "Nuk do e mbroja kurrë" Kerry O'Grady, një prej agjenteve të shërbimit sekret të SHBA-ve, është vendosur nën hetim nga shërbimet sekrete pasi ki
Ja me çfarë emri e pagëzon Haradinaj Presidentin Thaçi Lideri i AAK’së Ramush Haradinaj vazhdon të kritikojë Presidentin e zgjedhur Hashim Thaçi. Lideri i AAK’së, gjatë inter
Andi Lila: Edhe 100 herë do ta mbroja flamurin më të mirë në botë Futbollisti i Kombëtares, Andi Lila i cili së bashku me Taulant Xhakën morën flamurin shqiptar nga duart e futbollistit
Tek greva e të përndjekurve plas leku (VIDEO) Arben Ibroja, ish drejtor i OST dhe kryefinancieri i PD prej pak javësh është filmuar nga A1 Report duke i dhënë 25.000
Aksident tragjik, një i vdekur dhe shtatë të plagosur Një person ka vdekur dhe shtatë të tjerë janë lënduar në aksidentin e rëndë të komunikacionit që ka ndodhur në periferi