999 rezultate për

brohorima

70 ditë në luftë, del me këngë e brohorima nga spitali pacienti i fundit në Whan (VIDEO) Më në fund Kina po arrin të "izolojë" përhapjen e koronavirusit. Nga spitali i epiqendrës së tij, Whanit ka dalë sot pac
Shampanjë, lot dhe brohorima: Kështu festoi Britania pasi PE aprovoi marrëveshjen për Brexit (FOTO LAJM) Parlamenti Evropian ka aprovuar marrëveshjen për Brexit të Boris Johnson në një votim përfundimtar historik duke i hapur
Bardh Spahia pritet me brohorima në gjykatë Ish deputeti demokrat, Bardh Spahia ka mbërritur në ambientet e gjykatës së Shkodrës duke u pritur me brohorima nga mbës
Socialistët e Shkodrës harrojnë Ramën, thirrje për Tom Doshin në miting Kryeministri Edi Rama nga Shkodra ka dhënë një mesazh për Tom Doshin duke thënë se e ka aleat strategjik. Por në mome
E FUNDIT/ Kosova bëhet me ushtri! Brohorima dhe duatrokitje në sallë (VIDEO) Parlamenti i Kosovës ka miratuar tashmë amendamentet për Ushtrinë e Kosovës me 106 vota pro dhe 1 abstenim duke shënuar
2 ditë para El Clasicos, Messi i dërgon një mesazh të qartë Realit nga stërvitja (VIDEO) Të djelën në 20:45 në Camp Nou zbarkon Reali i Madridit me moralin e një finalisti në Champions League. Në seancën e
Mbledhja u shty, mbështetësit e Tahirit me brohorima jashtë Kryesisë Mbyllja e mbledhjes së Këshillit të Mandatit të Rregullores është pritur me brohorima dhe duartrokitje nga mbështetës t
Shqiptarët që pritën me brohorima, nuk ishin tifozë të Italisë, por të Juventusit (VIDEO) Kombëtarja e Italisë ka zbarkuar, ashtu siç ishte paralajmëruar, rreth orës 17:30 në vendin tonë, pasi avioni u ul në ae
Turqit janë tifozë, me brohorimat largojnë Wernerin dhe mposhtin Leipzig Sulmuesi i Leipzig, Timo Werner, ka kërkuar zëvendësimin në ndeshje me Besiktasin pasi që nuk mund të luante nga zhurma
Majko: Jam kundër brohorimave, por...jam shumë i kënaqur Kandidati i Partisë Socialiste për Tiranën, Pandeli Majko po ndjek procesin e numërimit të votave në Njësinë numër 5, ng
Triumfi i Portugalisë, tifozët "pushtojnë" rrugët (FOTO LAJM) Tifozët portugeze dalin në rrugë e Lizbonës me fishekzjarre e mes entuziazmit për fitoren e mbrëmshme kundër Francës që
"Mysafir nga qielli", parashutisti ndal ndeshjen (VIDEO) Ndeshja mes Salisbury dhe Chester FC, e vlefshme për Conference Premier League, është ndërprerë për shkak të një "mysafi
Super-Chiabotto prezanton Llorenten (FOTO LAJM) Juventus prezanton sulmuesin e ri të skuadrës Fernando Llorente. Ish bomberi i Athletic Bilbao ka folur para qindra tifo