999 rezultate për

britanikja

Kthehet nga pushimet afrikane por britanikja tmerrohet nga ajo që sheh në kokë Një grua 55-vjeçare është tmerruar kur ka parë se në kokën e saj kishte një larvë pasi ishte kthyer nga udhëtimi në Afri
Britanikja tenton vetëvrasjen pasi i refuzuan vizën të dashurit të saj shqiptar Më 17 dhjetor të vitit të kaluar, Paige Smith hipi mbi një urë në një rrugë në veri të Londrës. “Nuk mbaj mend shumë,
Para me thasë e makina luksoze, fëmijët pasanikë shqiptarë "çmendin" anglezët Shqipëria mund të jetë një ndër vendet më të varfëra në Ballkan por kjo s’do të thotë që s’kemi pasanikë dhe fëmijë pasa
Britanikja kapet me një shqiptar në bagazhin e makinës (FOTO LAJM) Një punonjëse sigurie e një qendre të mbajtjes së emigrantëve në Britaninë e Madhe është arrestuar pasi është kapur duke
Nuk zbaton ligjin, britanikja arrestohet në Iran për një ndeshje volejbolli (FOTO LAJM) Një 25 vjeçare është vënë në pranga në Iran, pasi së bashku me disa femra të tjera tentuan për të parë një ndeshje volej
Britanikja aborton për t’u bërë e famshme në “Big Brother” Një modele britanike po planifikon të abortojë fëmijën e saj, për t’u shfaqur në Big Brother. Deklarata e 24-vjeçares Jo
Dy "dhuratat" e Mourinhos për Barçën (FOTO LAJM) Barcelona dëshiron të përforcojë repartin e mbrojtjes dhe mesa duket për këtë mendon edhe Jose Mourinho. Ish tekniku i R
Nënë në moshën 57-vjeçare, britanikja pendohet “Ishte gabim të sillja në jetë një fëmijë në moshën 57 vjecare”. Këtë deklaratë pendese e ka bërë nëna më e vjetër në Br