999 rezultate për

brinkley

60 vjeçarja shokon botën, cilësohet si gjyshja më seksi (FOTO LAJM) Aktualisht gjyshja më e bukur dhe më seksi në botë i ka mbushur 60 vjeç dhe ajo nuk ka asgjë për ti pasur zili modelet 2
58 vjeçarja që duket si 20-vjeçare Modelja 58 vjeçare Christie Brinkley duket se po i fsheh shumë mirë vitet e saj. Ajo është afër të 60-tave por, nëse do