999 rezultate për

brighton

Chelsea e nis me katër sulmues ndaj Brighton (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelseas dhe Brighton & Hove Albion. Ndeshja mes Chelseas dhe Brigh
Eleminohet 21 vjeçari shqiptar në Britani, policia apel për ndihmë Një i ri shqiptar është eleminuar në Britaninë e Madhe. 21-vjeçari Serxhio Marku, u gjet fillimisht i plagosur dhe më pa
Arsenal "përshëndetet" me zonën Champions (VIDEO) Arsenal ka zhgënjyer përsëri. Të besuarit e Unai Emery kanë barazuar 1-1 ndaj Brighton dhe tani shpresa e vetme për të l
Arsenal kalon në epërsi përballë Brighton (VIDEO) Arsenal ka arritur të zhbllokojë sfidën shumë shpejt përballë Brighton. Është sulmuesi kryesor Aubameyang ai i cili k
Chelsea i papërmbajtshëm shënon golin e 3-të përballë Brighton (VIDEO) Chelsea duket se i ka lënë pas momentet negative të javëve të fundit. Pas golit të Giround në pjesën e parë janë Haza
Chelsea mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Brighton (VIDEO) Chelsea është duke fituar përballë Brighton me një gol të realizuar në minutën e 38’ me Oliver Giround. Meritë në shë
Këto janë përballjet e gjysmëfinaleve të Fa Cup Favoritët e Manchester City-t do të ndeshen me Brighton në gjysmëfinalen e FA Cup në Wembley. City përmbysi disavant
Ish-lojtari i Inter rikthehet në Serie A Brighton ka lejuar mbrojtësin Ezequiel Schelotto t’i ribashkohet ish-klubit të tij Chievo në formë huazimi deri në fund
Unitedit i Solskjaerit nuk ndalet, mposht Brightonin në shtëpi (VIDEO) Manchester Unitedi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kundër Brighton me rezultatin 2-1 në "Old Trafford". Paul P
Federata Anglez dënon Emeryn Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është dënuar nga Federata Angleze e Futbollit (FA) për sjellje të pahijshme pasi goditi
Arsenali zhgënjen sërish, barazon në transfertë kundër Brighton (VIDEO) Arsenali ka dështuar për të fituar sot kundër Brightoni, një barazim që do bëj që Arsenali të humbas në garë për vendin
Brighton barazon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Brighton ka barazuar rezultatin ndaj Arsenalit në "Amex Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Locadia në minu
Arsenal kalon në avantazh ndaj Brighton (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Brighton në "Amex Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi gabonez, Pierre Emeri
Manchester City mposht Brightonin dhe merr kryesim në Premier League (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Brighton me rezultatin 2-0 në Premier League. Golat për
Manchester City dyfishon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë përballë Brightonit në "Etihad Stadium". Ai që ka hsënuar është Sergio
Tottenham kalon në epërsi ndaj Brighton (VIDEO) Tottenham Hotspur ka aluar në epërsi ndaj Brighton në "Amex Stadium". Ai që ka shënuar për "Spursa" është Harry Kane
Mourinho lë "thatë" gazetarët: Mos më pyesni Trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho është përfolur shumë për një konfliktë me klubi ku ai drejton. Megjitha
Flet Pogba pas "turpërimit" nga Brighton: E merituam Skuadra e Manchester United ditën e djeshme pësoj një humbje dramatike 3-2 ndaj Brightonit.. Pas kësaj paraqitje mjaf
Brighton trondit United, i shënon goli e tretë (VIDEO) Kur të gjithë kujtuan se Manchester United ishte zgjuar nga përgjumja pas golit të Lukakut në minutën e 34' loja ka marr
Reagon United, Lukaku ngushton diferencën (VIDEO) Ndeshja mes Brighton dhe Manchester United nuk po shkon ashtu sic parashikohej, pasi Brighton ka shënuar dy gola të shpe