999 rezultate për

brighton

"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Premier League nuk po gjen qetësi, Brighton shënon lojtarin e 3 me koronavirus Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, por rezultatet e testeve të lojtarëve nuk po shkojnë si
"Perla" e Jahanbaksh ndal Chelsean në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ia doli ta niste vitin me fitore, edhe pse shënoi i pari kundër skuadrës së Brighton. Azpilikueta pas një rr
Brighton i shënon super gol Chelsea (VIDEO) Brighton e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Chelsea, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht Am
Chelsea kalon në avantazh ndaj Brighton (VIDEO) Sot të gjithë janë pushim, por jo Premier League në të cilën sot luhen 9 ndeshje. Chelsea ka arritur të zhbllokojë re
Tottenham përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Mourinho ka bërë punën e tij në pushimin e ndeshjes, pasi Tottenham duke i frikshëm në këto 45 minuta të dyta. Pas go
Tottenham barazon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin e miqve, Tottenhami i Mourinhos është kthyer me mëndje tjetër nga dhomat e z
Brighton befason Tottenhamin në 45 minutat e para (VIDEO) Tottenham është befasuar nga Brighton në pjesën e parë duke e mbyllur në disavantazhin mininal 0-1. Për miqtë shënoi
Aubameyang u largua nga fusha për të shkuar në tualet gjatë ndeshjes Arsenal-Brighton Pierre-Emerick Aubameyang rastësisht braktisi fushën në mes të ndeshjes, kur Arsenali ishte duke luajtur ndaj Brighton,
7 ndeshje pa fitore, Arsenali turpërohet në shtëpi nga Brighton (VIDEO) Arsenali është mposhtur 2-1 ndaj Brighton dhe ka zbritur në vend të 10-të të renditjes me vetëm 19 pikë në 15 ndeshje.
Brighton ngushton rezultatin ndaj Liverpool (VIDEO) Liverpool i ka hapur punë vetes në këto minuta të fundit ndaj Brighton. Një prekje e topit me dorë jashtë zonë nga Al
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Brighton në "Anfield".http://www.albeu.com/dokumenta/foto/paint8.png
Manchester United bën detyrën në shtëpi ndaj Brighton (VIDEO) Manchester United vijon të marrë maksimumin. Pas triumfit në Europë, "djajtë e kuq" morën pikë të plota edhe në Premier
Man United dyfishon rezultatin përballë Brighton (VIDEO) Manchester United është duke zhvilluar një ndeshje shumë të mirë përballë Brighton në "Old Trafford". "Djajtë e kuq"
Chelsea bën detyrën, mposht 2-0 Brighton (VIDEO) Chelsea ka mposhtur në shtëpi 2-0 Brighton. Golat për Blutë i realizoi Jorginho nga pika e bardhë në minutën e 50-të
Chelsea e nis me katër sulmues ndaj Brighton (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelseas dhe Brighton & Hove Albion. Ndeshja mes Chelseas dhe Brigh
Eleminohet 21 vjeçari shqiptar në Britani, policia apel për ndihmë Një i ri shqiptar është eleminuar në Britaninë e Madhe. 21-vjeçari Serxhio Marku, u gjet fillimisht i plagosur dhe më pa
Arsenal "përshëndetet" me zonën Champions (VIDEO) Arsenal ka zhgënjyer përsëri. Të besuarit e Unai Emery kanë barazuar 1-1 ndaj Brighton dhe tani shpresa e vetme për të l
Arsenal kalon në epërsi përballë Brighton (VIDEO) Arsenal ka arritur të zhbllokojë sfidën shumë shpejt përballë Brighton. Është sulmuesi kryesor Aubameyang ai i cili k
Chelsea i papërmbajtshëm shënon golin e 3-të përballë Brighton (VIDEO) Chelsea duket se i ka lënë pas momentet negative të javëve të fundit. Pas golit të Giround në pjesën e parë janë Haza