999 rezultate për

brighton

Jurgen Klopp "piketon" yllin e mbrojtjes së Brighton për sezonin e ardhshëm Liverpool ka si objektiv kryesor përforcimin e repartit të mbrojtjes për sezonin e ardhshëm. The Reds janë në krizë pikë
Humbja e dytë në "Anfield" këtë sezon, këto janë fjalët e Klopp Liverpool humbi ndeshjen e dytë në shtëpi këtë sezon pikërisht sonte kundër Brighton me rezultat 1-0. "I zhgënjyer, a
Liverpooli "shokohet" në shtëpi, mposhtet nga Brighton (VIDEO) Liverpooli është mposhtur në shtëpi nga Brighton 0-1. Të Kuqtë kanë zbritur në vendin e katërt të renditjes dhe tani
Befasohet Liverpool, Brighton në avantazh (VIDEO) Liverpool është befasuar nga Brighton. Miqtë kanë shënuar me Alzate në minutën e 56'.
Formacionet zyrtare: Liverpool-Brighton, ja vendimi për Shaqirin Liverpool pret në shtëpi Brighton në orën 21:45. Klopp i ka besuar sërish Shaqirit që nga minuta e parë. Formacion
Nevoja për një qendërmbrojtës, Jurgen Klopp zgjedh shtatlartin anglez (VIDEO) Merkato e Liverpool është fokusuar te një qendërmbrojtës. Kampionët e Anglisë po vuajnë në repartin e prapavijës si paso
Fitorja ndaj Brighton, Xhaka: Hap tjetër në rrugën e duhur Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka është ndarë i lumtur me fitoren ndaj Brightonit. "Topçinjtë" fituan me rezultat
Arsenali e mbyll vitin me fitore, mposht Brighton (VIDEO) Arsenali ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi. "Topçinjtë" pas fitores ndaj Chelseas, kanë arkëtuar pikët e plota n
Kalendari: Premier League vijon sot me ndeshje mjaft interesante Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje interesante në javën e 16. Arsenal luan ndaj Brighton. “Topçinjtë”
Fati dhe VAR ndihmojnë Brighton të marrë 1 pikë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Brighton ka marrë një pikë shumë të vlefshme përballë Liverpool, duke barazuar 1:1, me vendasit që golin e shënuan në ko
Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO) Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton. Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë r
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Brighton - Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp lë në stol Manen (FOTO LAJM) Ndeshja e dytë e javës së 10-të në Premier League zhvillohet mes Brightonit dhe Liverpoolit. "Të kuqtë" kanë mundësi
Fitoi ndaj Everton, Manchester United barazon rekordin e 1993 Manchester Unitedi ka barazuar një rekord që nuk ishte arritur që nga gushti i vitit 1993. Me fitoren në udhëtim të E
ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Man.United transferohet te Brighton Ish anëtari i Manchester United dhe Arsenal, Danny Welbeck, ka nisur sot një aventurë të re. Welbeck i është bashkuar
Everton "shtyp" edhe Brighton, dy gola dhe asist për James (VIDEO) Everton ka një start mjaft të mirë këtë sezon në Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ancelotti ka 4 fitore në po kaq
Manchester United me shumë fat ia del të mposhtë Brighton (VIDEO) Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ditwn e sotme nw Premier League. Ndërhyrja e VAR dhe pesë shtylla
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Shënohen dy gola të shpejtë në Brighton - Manchester United Manchester United fillimisht është befasuar nga Brighton në minutën e 40', pas një goli të pësuar nga pika e bardhë e pe
Chelsea e nis mbarë Premier League (VIDEO) Blutë e Londrës kanë fituar 1:3 ndaj Brighton. Chelsea zhbllokoi rezultatin pas 23 minutave lojë kur Jorginho u treg