999 rezultate për

brighton

Fitoi ndaj Everton, Manchester United barazon rekordin e 1993 Manchester Unitedi ka barazuar një rekord që nuk ishte arritur që nga gushti i vitit 1993. Me fitoren në udhëtim të E
ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Man.United transferohet te Brighton Ish anëtari i Manchester United dhe Arsenal, Danny Welbeck, ka nisur sot një aventurë të re. Welbeck i është bashkuar
Everton "shtyp" edhe Brighton, dy gola dhe asist për James (VIDEO) Everton ka një start mjaft të mirë këtë sezon në Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ancelotti ka 4 fitore në po kaq
Manchester United me shumë fat ia del të mposhtë Brighton (VIDEO) Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ditwn e sotme nw Premier League. Ndërhyrja e VAR dhe pesë shtylla
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Shënohen dy gola të shpejtë në Brighton - Manchester United Manchester United fillimisht është befasuar nga Brighton në minutën e 40', pas një goli të pësuar nga pika e bardhë e pe
Chelsea e nis mbarë Premier League (VIDEO) Blutë e Londrës kanë fituar 1:3 ndaj Brighton. Chelsea zhbllokoi rezultatin pas 23 minutave lojë kur Jorginho u treg
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Formacionet zyrtare, Brighton-Chelsea Chelsea do të luajë në 21:15 në transfertë ndaj Brighton në ndeshjen e parë të Premier League këtë sezon. Blutë e Lon
Zhduket pa lënë gjurmë 17 vjeçari shqiptar në Angli Një adoleshent shqiptar rezulton i zhdukur që prej 20 gushtit të këtij viti në Angli. Sipas mediave britanike, 17 vj
Anglia tenton rikthimin e tifozëve, Brighton – Chelsea me 2500 spektatorëve Chelsea zhvilloi sot një miqësore ndaj Brightonit. Në këtë takim gjeti golin e parë sulmuesi Timo Werner. Por vëme
Formacionet zyrtare: Leicester-Man Utd, lufta për zonën Champions Leicester City dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2019/20. Eki
"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Premier League nuk po gjen qetësi, Brighton shënon lojtarin e 3 me koronavirus Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, por rezultatet e testeve të lojtarëve nuk po shkojnë si
"Perla" e Jahanbaksh ndal Chelsean në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ia doli ta niste vitin me fitore, edhe pse shënoi i pari kundër skuadrës së Brighton. Azpilikueta pas një rr
Brighton i shënon super gol Chelsea (VIDEO) Brighton e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Chelsea, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht Am
Chelsea kalon në avantazh ndaj Brighton (VIDEO) Sot të gjithë janë pushim, por jo Premier League në të cilën sot luhen 9 ndeshje. Chelsea ka arritur të zhbllokojë re
Tottenham përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Mourinho ka bërë punën e tij në pushimin e ndeshjes, pasi Tottenham duke i frikshëm në këto 45 minuta të dyta. Pas go
Tottenham barazon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin e miqve, Tottenhami i Mourinhos është kthyer me mëndje tjetër nga dhomat e z
Brighton befason Tottenhamin në 45 minutat e para (VIDEO) Tottenham është befasuar nga Brighton në pjesën e parë duke e mbyllur në disavantazhin mininal 0-1. Për miqtë shënoi