999 rezultate për

bridge

Chelsea nuk dorëzohet, refuzon të gjitha ofertat e Bayernit për Hudson-Odoi Bayern Munich po kërkonte me çdo kusht talentin anglez, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët bën kanë oferta duke e dërguar
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Chelsea nuk ndalet, Hudson-Odoi shënon gol të mrekullueshëm (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, C
Formacionet zyrtare: Chelsea - Crystal Palace Chelsea do të luaj sot ndaj Crystal Palace në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 11 të Premier Leagues.
“Çmenduri” në "Stamford Bridge", Chelsea barazon 2-2 me United (VIDEO) Spektakël, gola dhe emocione rezervoi takimi i pasditës mes Chelsea dhe Manchester United në “Stamford Bridge”. Nga një
Facebook drejt fundit? Amerikanët po fshijnë aplikacionin Një amerikan në katër ka fshirë aplikacionin e Facebook nga smartfonët e tyre. 54 % kanë deklaruar se kanë modifikuar ve
Britanikët kërkojnë kontroll mbi mediat sociale Ligjvënësit britanikë kërkojnë të vendoset një lloj kontrolli mbi rrjetet sociale duke paralajmëruar për një krizë të de
Chelsea i plotëson kushtet Sarrit, gati të ndërtoj një dyqan për pirjen e cigares Gjigandët e Premier Leagues, Chelsea thuhet se po kërkojnë të ndërtojnë një për pirjen e duhanit në Stamford Bridge për
Maurizio Sarri shihet në Stamford Bridge (FOTO LAJM) Maurizio Sarri është afër zyrtarizmit tek skuadrab angleze, Chelsea Football Club. Ai udhëtoi sot nga Milano për në
Skandali i të dhënave personale, gjobitet Facebook-u Enti rregullator britanik për mbrojtjen e të dhënave (ICO) njoftoi sot se do të gjobisë me 500 000 stërlina (565 000 eur
Zhveshje dhe kokainë, brenda botës së errët të Oxford dhe Cambridge (FOTO LAJM) Oxford dhe Cambridge njihen si dy nga univeristetetmë të mira në botë, por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfa
"Nëse Hazard dhe Willian largohen, Chelsea duhet të krijojë një skuadër të re" Ish mbrojtësi i Chelseat, Wayne Bridge beson se largimi i dy lojtarëve sulmues do të bënte që skuadra nga Stamford Bridg
Chelsea ndalon planet për ndërtimin e Stamford Bridge Roman Abramovich sot e ka vënë të ardhmen dhe pronësinë e tij në Chelsea në dyshim duke tërhequr kërkesën për vizë të re
Cambridge Analytica mbyllet pas skandalit me të dhëna Cambridge Analytica, firmë konsulente me seli në Britani, tha se do të mbyllet, pas akuzave se ka keqpërdorur të dhënat
Është harruar tek Chelsea, Monaco kërkon mbrojtësin brazilian E ardhmja mbrojtësit brazilian, David Luiz në “Stamford Bridge” lidhet ngushtësisht me atë që do të ndodhë me Antonio Co
Zuckerberk për keqpërdorimin e të dhënave: Kam gabuar, më vjen keq Themeluesi i Facebook njëkohësisht edhe Drejtori Ekzekutiv i kësaj kompanie, Mark Zuckerberk, është duke dhënë dëshminë
Tottenham thyen mallkimin, fiton pas 28 viteve në "Stamford Bridge" (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore të rëndësishme sot pasdite në Londër ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Spursat thyen
Formacionet zyrtare: Chelsea - Tottenham Chelsea dhe Tottenham do të përballen sot me njëra-tjetrën në derbin e Londrës në "Stamford Bridge". Blutë e Londrës
Zuckerberg drejt burgut, plas skandali më i madh i Facebook-ut Facebook është përfshirë në skandalin më të madh në historinë e tij. Facebook ka pranuar se ka lejuar një kompani të
Eden Hazard kërkon largimin nga Chelsea Eden Hazard është i sigurt për t'u larguar nga "Stamford Bridge" në merkaton e verës. Siç raportonte "The Times" një