E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

brezit

Kombëtares Shqiptare i iku edhe një tjetër lojtar i brezit të artë "Përshëndetje të gjithëve. Dua t’u njoftoj se nga sot nuk do të jem pjesë e Kombëtares Shqiptare". Me këto fjalë e nis M
Telekom Albania rrit cilësinë e shërbimit me anë të brezit 800 Mhz (FOTO&VIDEO) Telekom Albania merr licensën për përdorimin e brezit të frekuencave 800 MHz. Kryetari i Këshillit Drejtues të AKEP, Z.
Brezit të makiatos! nga Arnold Skenderaj - Drejtuar neve brezit të makiatos pasardhës të brezit të Shqiptarit të Ri revolucionar. Drejtu
Nisin përgatitjet për planin nacional të internetit të brezit të gjerë Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës po përgatitë Plan operativ nacional për zhvillim të rrjeteve të shpe
Andi Bushati “sherr” me Mustafa Nanon: Ja pse s’të godas poshtë brezit Analisti Andi Bushati vijon replikat me Mustafa Nanon për sa i përket krizës politike dhe mbajtjes së një qëndrimi se ku
Balla tregon një barcaletë dhe godet Blushin poshtë "brezit": Mban mend kur çuam familjarin tënd jashtë shtetit? Pas akuzave të ndërsjella mes Ramës-Nikollës-Hafizit dhe Blushit pjesë e debatit të sotëm në Kuvend u bë edhe Taulant Ba
Ahmeti: I duam të mirën shqiptarisë, jemi përfaqësues të brezit që ka dhënë djem për kombin Kryetari i BDI-së, z.Ali Ahmeti gjatë një bashkëbisedimi me banorët e Hasanbegut, Haraçinës dhe fshatrave përreth prezan
Thaçi: Ëndrra e brezit 1981 u bë realitet (FOTO) Presidenti i ardhshëm i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova është e pavarur dhe e lirë falë ëndrrës së brezit 1981.
Martino: E ardhmja e Barçës e lidhur me zëvendësimin e "Brezit të Artë" Trajneri i Argjentinës, Gerardo Martino, duket se me deklaratën e tij të fundit e ka zhbërë disi mitin e La Masias, akad
Kur mediat në Tirane e quanin Thaçin "simbol i brezit të ri" (FOTO) Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook inte
Polica e Kosovës: Nuk ka grumbullime personash në kufirin me Maqedoninë Ministria e Punëve të Brendshme të Kosovës konfirmoi se nuk ka patur lëvizje të dyshimta të personave në kufirin me Maqe
Brezi '92-95, e ardhmja e futbollit botëror (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë yjet që i japin tonin futbollit momental duke bërë që çdo gjë të rrotullohet mes
Qeveria aktivitete të shumta me rastin e 70-vjetorit të Çlirimit Në mbledhjen e Komisionit Shtetëror për Përkujtimin e Ngjarjeve Jubilare gjatë vitit 2014 u diskutua sot për programin e
Shqiptarët e shquar të Britanisë Botuar nga gazeta më e madhe e shqiptarëve “The Albanian”, libri për 100 shqiptarët, që kanë dhënë një kontribut të veca
FRD: Shqipëria, pashallëk i Berishës dhe Ramës Të rinjtë e Frymës së Re Demokratike kanë nderuar kontributin e brezit të studentëve të dhjetorit të vitit 1990 me rasti