E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

brezin

Vodafone Albania blen frekuenca në brezin 800 MHz duke shtuar investimet për dixhitalizimin e vendit Vodafone Albania njoftoi se ka blerë të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin 800 MHz, me vlerën prej 7,440,001
Akademia e Biznesit të ALBtelecom diplomon brezin e katërt të studentëve (FOTO LAJM) Universiteti Politeknik dhe ALBtelecom nënshkruajnë një Memorandum Mirëkuptimi për një bashkëpunim strategjik të mëtejsh
Titulli IBF në boks, një "luftë e përgjakur" U konsiderua si "luftë e përgjakur" dueli midis boksierëve Lee Selby dhe Josh Warrington, e vlefshme për titullin IBF.
Serbia arreston dy shqiptarë në brezin kufitar Policia serbe ka arrestuar dy persona në fshatin Llaush të Podujevës, saktësisht në brezin kufitar Kosovë-Serbi. Arre
ALBtelecom diplomon brezin e tretë të profesionistëve të rinj në Akademinë e Biznesit (FOTO LAJM) Kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, ALBtelecom, përmes një ceremonie në ambientet e “ALBtelecom Busine
Stërmbesa e Skënderbeut për herë parë sot në Kosovë Hardh Fest në bashkëpunim me partnerin kryesor të festivalit bodrumin "Stone Castle", kanë ftuar mysafire speciale gjatë
Akademia e Biznesit ALBtelecom dhe Eagle Mobile diplomon brezin e parë të profesionistëve Kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, ALBtelecom dhe Eagle Mobile, hedh një hap të rëndësishëm edhe ne f
Universiteti Bedër diplomon brezin e dytë të studentëve Universiteti Hëna e Plotë Bedër, diplomoi brezin e dytë të studentëve në një ceremoni të organizuar me këtë rast në ambi
Van Persie: Shansi i fundit për brezin tonë Edicioni i 20-të i Kupës së Botës shikohet si ai i duhur për të shpallur Holandën kampione si dhe për të kurorëzuar karr
Universiteti Bedër diplomon brezin e parë të studentëve (FOTO-LAJM) Universiteti Hëna e Plotë Bedër, diplomon brezin e parë të studentëve në një ceremoni të organizuar në ambientet e Hotel
Putinin e ka "zili" edhe Chuck Norris Presidenti rus, Vladimir Putin, ka marrë vlerësimin më të lartë në taekwondo. Ndërkohë që po vizitonte Korenë e Jugut, a
Shkëmbimi i zjarrit në kufi, policia njofton për 6 të plagosur Policia e Kosovës ka nisur hetimet lidhur me ngjarjen e mbrëmshme ku në brezin kufitar ndërmjet Republikës së Kosovës dh
Universiteti Epoka diplomon brezin e tretë të studentëve Në një ceremoni madhështore Universiteti Epoka diplomoi dje brezin e tretë të studentëve në programet Bachelor dhe Maste
Feminizmi tek femrat moderne drejt zhdukjes Vetëm një në shtatë gra e përshkruan veten e saj si feministe. Sipas një studimi, kryer së fundi një e treta e femrave j
Ndikimi i alkoolit në brezin e ri Fëmijët e atyre prindërve që vuajnë nga çrregullime të përdorimit të alkoolit (AUD) janë në rrezik të lartë për të pasur