999 rezultate për

brezi

Krasniqi sulmon hapur: Brezi i vjetër i gazetarëve, milionerë të pasuruar në kurriz të qytetarëve Politologu shumë i njohur Afrim Krasniqi ka qenë i ftuar në “Ora Neës”. Ai ka bërë një deklaratë të fortë ku ka vënë
Rast i rrallë, familja trashëgon brez pas brezi të njëjtën anomali gjenetike (FOTO LAJM) Kjo familje braziliane po i habit të gjithë për shkak se të gjithë kanë trashëguar nga njëri tjetri një anomali gjenetik
ALBtelecom diplomon brezin e tretë të profesionistëve të rinj në Akademinë e Biznesit (FOTO LAJM) Kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, ALBtelecom, përmes një ceremonie në ambientet e “ALBtelecom Busine
Shpërthen keq Kastro Zizo: Çfarë brezi ku*vë po rritet?! (FOTO LAJM) Sherri për një karikus celulari që solli vdekjen e një 22-vjeçari, djali të vetëm, ka trishtuar dhe revoltuar publikun,
Andi Bushati “sherr” me Mustafa Nanon: Ja pse s’të godas poshtë brezit Analisti Andi Bushati vijon replikat me Mustafa Nanon për sa i përket krizës politike dhe mbajtjes së një qëndrimi se ku
Balla tregon një barcaletë dhe godet Blushin poshtë "brezit": Mban mend kur çuam familjarin tënd jashtë shtetit? Pas akuzave të ndërsjella mes Ramës-Nikollës-Hafizit dhe Blushit pjesë e debatit të sotëm në Kuvend u bë edhe Taulant Ba
Ahmeti: I duam të mirën shqiptarisë, jemi përfaqësues të brezit që ka dhënë djem për kombin Kryetari i BDI-së, z.Ali Ahmeti gjatë një bashkëbisedimi me banorët e Hasanbegut, Haraçinës dhe fshatrave përreth prezan
Ja brezi i "selfieve" (FOTO) Mirësevini në brezin "selfie". Fotoja e mësipërme e kandidates së parë femër për presidente të SHBA-ve, Hillary Clinton
Tragjike / Policia vret gabimisht 13 vjeçarin Policia ka qëlluar për vdekje një 13 vjeçar, i cili ka nxjerrë nga brezi një armë lodër me rreze laser. Ngjarja ka n
Stërmbesa e Skënderbeut për herë parë sot në Kosovë Hardh Fest në bashkëpunim me partnerin kryesor të festivalit bodrumin "Stone Castle", kanë ftuar mysafire speciale gjatë
Thaçi: Ëndrra e brezit 1981 u bë realitet (FOTO) Presidenti i ardhshëm i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova është e pavarur dhe e lirë falë ëndrrës së brezit 1981.
Martino: E ardhmja e Barçës e lidhur me zëvendësimin e "Brezit të Artë" Trajneri i Argjentinës, Gerardo Martino, duket se me deklaratën e tij të fundit e ka zhbërë disi mitin e La Masias, akad
Ja si janë krijuar 10 klubet më të mëdha të futbollit (FOTO LAJM) Ata janë skuadrat më të mëdha në historinë e sportit të futbollit, por jo të gjithë fansat e këtyre skuadrave njohin rr
Kur mediat në Tirane e quanin Thaçin "simbol i brezit të ri" (FOTO) Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook inte
Akademia e Biznesit ALBtelecom dhe Eagle Mobile diplomon brezin e parë të profesionistëve Kompania më e madhe e telekomunikacionit në Shqipëri, ALBtelecom dhe Eagle Mobile, hedh një hap të rëndësishëm edhe ne f
Universiteti Bedër diplomon brezin e dytë të studentëve Universiteti Hëna e Plotë Bedër, diplomoi brezin e dytë të studentëve në një ceremoni të organizuar me këtë rast në ambi
Diplomohet brezi i 13-të i "Mehmet Akif" në Lipjan (FOTO LAJM) Kolegji "Mehmet Akif", në Lipjan, festoi maturën e 13-të së diplomimit me një ceremoni madhështore ku morën mbi 2000 të
Polica e Kosovës: Nuk ka grumbullime personash në kufirin me Maqedoninë Ministria e Punëve të Brendshme të Kosovës konfirmoi se nuk ka patur lëvizje të dyshimta të personave në kufirin me Maqe
10 arsyet përse të rinjtë e sotëm e kanë të vështirë në dashuri (FOTO LAJM) Çfarë po ndodh me të rinjtë që po rriten në botën e zhvilluar të teknologjisë, jetës së lehtësuar prej rritjes ekonomike
Brezi '92-95, e ardhmja e futbollit botëror (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë yjet që i japin tonin futbollit momental duke bërë që çdo gjë të rrotullohet mes