999 rezultate për

brescias

Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Përfundoi në vendin e 13-të në Serinë C, klubi nis bisedimet me Balotelin Sulmuesi i Brescias, Mario Balotelli, vazhdon të jetë një lojtar i lirë. Italiani që nga rikthimi i Seria A nga pandemia
Presidenti i Brescias tregon momentin kur tentuan ta grabisin: U mbulova me gjak Presidenti i Brescias, Masimo Celino, ra pre e një grabitje të dhunshme pasditen e së dielës. Dy persona e sulmuan pa
Interi fiton me goleadë ndaj Brescias (VIDEO) Interi ka shkatërruar 6:0 Brescian në San Siro. Serinë e golave e hapi Ashley Young me një gol të bukur në minutën e
Presidenti i Brescias pranon uljen e çmimit, Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Interi raportohet se ka arritur marrëveshjen për transferimin e mesfushorit italian të Brescias, Sandro Tonali. Ky i
E përzunë nga stërvitja, ky është reagimi i Balotellit Luftë të hapur mes Mario Balotellit dhe Brescias. SuperMario u paraqit në qendrën sportive “Torbole Casaglia” mëngjesin
Interi nuk heq dorë nga Tonali, i ofron Brescias 2 futbollistë Është pikërisht mesfushori i talentuar i Brescias emri i radhës në listën e Marottss dhe Ausilios për të përforcuar skua
Presidenti i Brescias i shtang të gjithë: Ne nuk do të luajmë më këtë sezon Presidenti i skuadrës së Brescia, Massimo Cellino, i ka befasuar të githë me deklaratën e fundit. Cellino, presidneti
Milani i "çmendur" pas yllit të Brescias, ofron tre lojtarë Milani raportohet se shfaqur interes të madh për yllin e Brescias, Sandro Tonalin i cili vlerësohet rreth 50 milion eu
Në garë për yllin e Brescias futet edhe Atletico Madridi Ndonëse Brescia po "noton në ujërat e turbullta" të mbijetesës, Sandro Tonali vijon të spikatë me paraqitjet e tij dhe n
Juventusi dyfishon rezultatin përballë Brescias (VIDEO) Juventusi është duke fituar me rezultatin e pastër 2 - 0 ndaj Brescias së Balotellit e cili mbeti me 10 lojtarë që në mi
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Befason Sarri, nuk grumbullon CR7 për ndeshjen ndaj Brescias Kur pritej që nesër të zbriste në fushë kundër Breshias, trajneri i Juventusit Mauricio Sarri ka vendosur të mos e grumb
Milani harron problemet e fazës së parë, kuqezinjtë triumfojnë ndaj Brescias (VIDEO) Milani duket se ka lënë pas problemet e fazës së parë, shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë kanë regjistruar fitoren e 3 ra
Lucas Paqueta refuzon grumbullimin me Milanin në ndeshjen ndaj Brescias Një lajm i çuditshëm vjen nga Milani. Lucas Paqueta ka refuzuar grumbullimin për ndeshjen kundër Brescias. Sulmuesi b
Roma shënon golin e 3 ndaj Brescias (VIDEO) Roma është duke fituar bindshëm në "Olimpico" përballë Brescias. Pas pjesës së parë të mbullu në barazim 0-0, vendasi
Legjenda e Italisë merr drejtimin e Brescias Vetëm dy ditë pasi Brescia e shkarkoi Eugenio Corinin, ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Ai është italiani Fabio Grosso.
Bëri super ndeshje, Rrahmani flet pas fitores ndaj Brescias Rrahmani është i lumtur me fitoren e radhës të Hellas Veronës.Hellas Verona dhe shqiptarëve, Amir Rrahmani dhe Marash Ku
Interi fiton jo pa vuajtje ndaj Brescias, kthehet në krye (VIDEO) Interi ka fituar ndaj Brescias me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A. Golin e parë në ndeshje e sh
Interi dyfishon rezultatin përballë Brescias (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Brescias, gol ky që i jep qetësi zikaltërve edhe pse ka ende min