999 rezultate për

brendshwm

A do t'a shkarkojë Xhafajn? Rama ashpërson tonet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në mbështetje të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Me tone të ashpra dhe plot iro