999 rezultate për

brendshme

Francë, test në aeroport për pasagjerët e vendeve të rrezikshme Edhe Franca ka bërë ndjekur hapat e Gjermanisë. Sipas Ministrisë së Brendshme Franceze, pasagjerët kanë filluar të t
Të brendshme të gabuara çojnë në infeksione të rrezikshme, si të kujdeseni Të vishni të brendshmet e gabuara mund të çojë në krijimin e infeksioneve të ndryshme. Njerëzit përgjithësisht po bëj
A ka veshur të brendshme Georgina? Partnerja e Ronaldos po i çmend ndjekësit Georgina Rodrigues, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura në rrjetet sociale.
Policia maqedonase në aksion, kapin 301 shkelje për mosmbajtje të maskës Gjatë njëzet e katër orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën e mosmbajtjes s
Maya në sfidën e mëmësisë: Ditën e lindjes shkova në spital e lyer (VIDEO) E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte këngëtarja e njohur Maya. E pyetur nga Bieta se a ka shkuar në qendrat
Nga divani i shtëpisë me të brendshme, Wanda Nara ngre temperaturat (FOTO LAJM) Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesional
Nuk vendosën maskën, gjobiten 169 persona Policia ka vendosur 169 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse në 24 orëshin e fundit në territorin e gjithë shtetit.
Thaçi: Do të sjell qetësi tek shqiptarët Kryetari i PDSH-se Menduh Thaçi tha se do të bëhet ministër i parë shqiptarë në ministrinë e punëve të brendshme. Ai
Në Ministrinë e Brendshme shënohen 41 të infektuar me koronavirus Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski në paraqitjen e tij të sotme informoi se në këtë ministr
E ndaluar me ligj, zyrtari i ministrisë së Brendshme merr armën e del për gjah në mal (FOTO LAJM) Ligjet në Shqipëri kanë vlerë për njerëzit e thjeshtë dhe jo për qeveritarët. Ndërkohë që gjuetia është e ndaluar, S
Ministria e Ekonomisë propozon hapjen e hapësirës së brendshme të kafeneve Të hënën do të jenë të gatshme protokollet shtesë për kohën sipas të cilave do të punojnë objektetet hotelierike si dhe
Me të brendshme transparente dhe poza provokuese, juristja joshëse turbullon rrjetin (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me
Do surprizoheni, çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk vishni të brendshme Për shumë njerëz, vendimi për të ndaluar së veshuri të brendshme mund të duket si një zgjedhje e çuditshme. Mbi të gjith
Fotot e fundit të Rihannës me të brendshme po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rihanna ka sjellë për publikun koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. 32 vjeçarja ka zgjedhur që të jete vetë ajo
Zhvishet Irina Shayk, modelja me të brendshme le pa fjalë ndjekësit (FOTO LAJM) Ajo është fytyra e linjës së të brendshmeve “Intimissimi”. Dhe Irina Shayk është zhveshur, për të promovuar fushatën
Shitësja nuk i shërbeu pasi nuk kishte një maskë, gruaja heq të brendshmet dhe i vendos në fytyrë (VIDEO) Një grua ka vendosur mbathjet e saj si maskë mbi fytyrë, pasi një shitëse në një dyqan refuzoi t’i shërbente asaj pa mas
Bëri bujë se shkoi me të brendshme në spital, infemierja merr ofertën nga kompania e modës Po bën xhiron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të brendshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.
IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme (VIDEO) Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sek
Megan Fox nuk përmbahet pas ndarjes, poston foto provokuese me të brendshme (FOTO LAJM) Rikthehet fuqishëm, në setin më të ri të fotografive, duke ndezur fansat vetëm pak ditë pas lajmit për ndarje nga bashkë
Nis protesta, artistët mblidhen para Ministrisë së Brendshme (VIDEO) Ashtu sic kishin paralajmëruar për të mërkurën Aleanca për mbrojten e Teatrit ka nisur grumbullimin para Ministrisë së B