999 rezultate për

brendshem

U infektua nga COVID-19, ndërron jetë ish-ministri i brendshëm demokrat COVID-19 i ka marrë jetën Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Par
Ministri i Brendshëm austriak: Një nga terroristët është me origjinë nga Maqedonia e Veriut Mediat shtetërore austriake raportojnë se një nga sulmuesit e Vjenës quhet Kujtim Fejzullau. 20-vjeçari, i cili u qël
Ministri i Brendshëm turk rezulton pozitiv me COVID-19 Ministri i Brendshëm i Turqisë Süleyman Soylu është infektuar me koronavirus. Ministri ka njoftuar po ashtu se pozitiv k
Shkon në dy numri i të vdekurve nga sulmi i dyshuar terrorist në Francë Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi me thikë në Nisë të Francës, i cili dyshohet të jetë një akt terroris
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Lleshaj tregon nëse ka dhënë apo jo dorëheqjen si ministër i Brendshëm Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk do të japë dorëheqjen për tu larguar nga qeveria Rama. Duke biseduar me gazet
Pikëpytjet për regjistrimin e votuesve, Lleshaj "jep sqarime" tek Yuri Kim Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim pati një takim me MInistrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj. Përmes një po
A do t'a tradhtojë LSI-PD pas zgjedhjeve? Berisha: Frika më e madhe e Ramës është Meta! Ish kryeministrit Sali Berisha ka folur sot për zgjedhjet e 25 prillit dhe marrëdhëniet me aleatët. I ftuar në “Zone
Lleshaj "justifikohet" për makinën luksoze: Nuk e kam blerë 100 milion lekë, por 49 mijë euro Së fundmi ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është parë me një makinë luksoze, për të cilën në mediat online u tha se
Maska nuk është e mjaftueshme, Berlini merr vendimin drastik në mes pandemisë Shtetin nuk mund ta tërheqësh për hunde, tha senatori i Brendshëm Geisel. Senati e arsyetoi vendimin e tij me faktin se
I publikoi foton në parcelën me kanabis, Tahiri i përgjigjet Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim ditën e sotme në rrjetin social Facebook me një fotomontazh të ish-min
Kush po luan me Tahirin? Ish-ministri bën deklaratën thumbuese Pak ditë më parë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, rikthimin e çështjes së
Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Thumbon Saimir Tahiri: Isha dhe mbetem ministri më i mirë i Ramës Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në përfundim të seancës së sotme, deklaroi se ka qënë dhe mbetet ministri më i mi
Ironia që detyroi ministrin e Brendshëm Lleshaj të reagojë: Çfarë thotë ai Një karikaturë e artistit të njohur Bujar Kapexhiu për çështjen e kanabisit, ka detyruar ministrin e Brendshëm, Sandër L
Fatjona Dhimitri ngre tonin ndaj Lleshajt: Si e justifikoni dhunën e policëve?! Kryetarja e Komisionit të Medias, Fatjona Dhimitri gjatë interpelancës për dhunën policore gjatë protestës së Teatrit,
Kush gënjen e kush thotë të vërtetën? Lleshaj nxjerr bllof Edi Ramën Duket se kryeministri Rama dhe Ministri i Brendshëm Lleshaj nuk janë në një mendje për sa i përket draftit që deklaroi R
I akuzuar për shpërdorim detyre, shtyhet përsëri seanca e ish ministrit Tahiri Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë përsëri për në datën 14 maj. Më herët, Gjykata e Ape
Ministri i Brendshëm turk jep dorëheqjen, Erdogan nuk ia pranon: Çfarë po ndodh në Turqi? Ministri i Brendshëm turk Sulejman Soylu dha dorëheqjen të dielën, pas kritikave për një shtetrrethim të imponuar paprit
Pritej të përballej me gjykatën, shtyhet gjyqi për Tahirin Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë në datën 28 prill si pasojë e pandemisë. Më herët,