999 rezultate për

bremen

Rashica i pandalshëm, shënon gol për Wender Bremen (VIDEO) Werder Bremen është duke e zhvilluar ndeshjen e raundit të parë të kupës së Gjermanisë ndaj ekipit Atlas Delmenhorst.
Rashica merr çmimin "Lojtari i vitit" te Werder Bremen Milot Rashica është shpërblyer pas sezonit fantastik që pati me Werder Bremen. Ylli kosovar pranoi sot çmimin si "Loj
Werder Bremen mahnitet nga talenti i madh i Milot Rashicës (VIDEO) Milot Rashica është shndërruar në njërin prej futbollistëve kryesor te skuadra gjermane, Werder Bremen. Ylli i Kosovë
Trajneri i Werder Bremen lavdëron Rashicën: Të gjithë kanë frikë kur ai ka topin Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt ka folur gjerë e gjatë në një intervistë të dhënë së fundmi për Bild. Kohf
Rashica tregon si e thërrasin te Werder Bremen, nuk do ta besoni Të gjithë sytë janë te Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar. Emërtimi i tij është tregues i cilësive që i
Rashica merr numrin 7 tek Werder Bremen Skuadra e Werder Bremen ka bërë disa ndryshime para fillimit të sezonit të ri. Ndryshimet në skuadrën gjermane kanë p
"Bild": Werder Bremen refuzoi 18 milion euro për Rashicën Milot Rashica mund të ndërrojë skuadër gjatë afatit kalimtar veror. Anësori kosovar ka pasur një vit të jashtëzakonsh
Milot Rashica futbollisti më i mirë i Werder Bremen për sezonin 2018/19 Paraqitjet e jashtëzakonshme me Werder Bremenin në sezonin 2018/19 e kanë shpërblyer Milot Rashicën. Futbollisti kosovar
Njihuni me "bishën" e Milot Rashicës (FOTO LAJM) Milot Rashica po shkëlqen këtë vit me Werden Bremen, ku ka shënuar 10 gola në kampionat. Bujë ka bërë veprimi i fund
Werder Bremen nuk e lëshon Rashicën: Ky është veprimi më i fundit Werder Bremen është i etur ta mbajë Milot Rashicën përtej sezonit të ardhshme, madje duke e shpërblyer me kontratë të re
Dëmtohet Milot Rashica, frikë të Werder Bremen Milot Rashica nuk ka përfundur të plotë stërvitjen për shkak të dhimbjeve. Sipas mediave gjermane, përfaqësuesi koso
Bayern kalon përsëri në epërsi përballë Wender Bremen (VIDEO) Pas atij barazimi fantastik ka Wender vetëm në dy minuta dy gola, Bayern ka arritur të fitojë një penallti në minutën e
“Çmendet” Wender Bremen shënon 2 gola në 2 minuta dhe barazon rezultatin përballë Bayern (VIDEO) Goli i dytë i Bayern Munchen vuri ne gjumë lojtarët bavarez të cilët lëshuan shumë terren, aty ku Rashica me shokë nuk e
Inter dhe Tottenham në garë për sulmuesin e Wender Bremen Inter dhe Tottenham raportohet se duan të firmosin me kapitenin e Werder Bremen Max Kruse këtë verë. Sipas Sky Sport
Rashica kthehet në bomber, ndëshkon Leverkusen (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet me fanellën e Werder Bremen teksa po realizon pothuajse në cdo ndeshje. Kosovari ka re
Skuadra angleze kërkon Milot Rashican Milot Rashica po shijon momentin më të mirë të tij te Werder Bremen. Pjesa e parë e sezonit ishte e vështirë për djal
Milot Rashica zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit (VIDEO) Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te klubi gjerman Werder Bremen. 24 vjeçari është shndërruar në një
Rashica fenomenal, realizon sërish një supergol për Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica nuk ndalet me Werder Bremen. Kosovari ka realizuar sërish ndaj Augsburgut golin e 3 të sfidës. Anësori
Rashica spektakolar, kalon Werder Bremen në avantazh (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar Werder Bremen në avantazh që në minutën e 4 ndaj Augsburgut. Kosovari kaloi mjaft bukur mbroj
Dortmund kalon përsëri në avantazh ndaj Werder Bremen (VIDEO) Borussia Dortmund ka kaluar sërish në avantazh ndaj Werder Bremen në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar këtë herë